MMA PLHighleagueHigh League 6: Szalony Reporter pokazuje co umie na tarczach! Ludwiczek woli być niewiadomą! [WIDEO]

High League 6: Szalony Reporter pokazuje co umie na tarczach! Ludwiczek woli być niewiadomą! [WIDEO]

Właśnie trwa media trening przed jutrzejszą galą High League 6, która odbędzie się w Katowicach. Freak fighterzy zaprezentowali swoje umiejętności – choć nie wszyscy! ”Ludwiczek” postanowił, że będzie niewiadomą – na scenie widzieliśmy tylko zmianę jego fryzury.

Szalony

”Ludwiczek” już w sobotę stoczy pierwszy pojedynek w freak fightach. Przypomnijmy, że wszedł on na zastępstwo za Przemysława ”Sequento” Skulskiego. ”Ludwiczek” nie będzie miał łatwego zadania, bo zmierzy się z ”Daro Lwem”, który mimo wszystko ma spore doświadczenie w MMA.

”Daro Lew” będzie szukał swojego drugiego zawodowego zwycięstwa. Będzie to jego już trzecia walka w freak fightach. W poprzednich musiał uznać wyższość Marcina ”El Testosterona” Najmana oraz Filipa ”Filipka” Marcinka.

To zasłona dymna?

Tomasz Matysiak zaprezentował się na tarczach przed debiutem w freak fightach. Czy jest to zasłona dymna przed starciem z Michałem Cichym? Oby tak, bowiem nie wyglądało to dobrze…

Sami zobaczcie:

Cały media trening i ważenie zobaczycie poniżej:

Zobacz także:

Vitor Belfort dla Mameda na KSW Colosseum 2 na Narodowym? Dyrektor polskiego giganta komentuje!

Od kilku dni w polskiej sieci pojawia się informacja na temat walki Mameda Khalidova na nadchodzącej wielkimi krokami gali KSW Colosseum 2, która odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Przeciwnikiem byłego mistrza KSW i legendy polskiego MMA miałby być Vitor Belfort. Czy Brazylijczyk naprawdę jest szykowany dla Mameda na tę galę?

Cezary Oleksiejczuk liczy na wypożyczenie i walkę na KSW Colosseum 2: Ja jestem za! Co wy na to?

Cezary Oleksiejczuk (11-2) pojawił się we wczorajszym odcinku ”Oktagon Live” na Kanale Sportowym. Mistrz Fight Exclusive Night wyznał, że jest chętny na wypożyczenie na jedną walkę do organizacji KSW. Cezary tym samym chciałby zawalczyć na hitowej gali KSW Colosseum 2.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis