MMA PLHighleagueHigh League 6: Najman w 10 sekund miał Jóźwiaka w dosiadzie, ale… wygrał dopiero decyzją!

High League 6: Najman w 10 sekund miał Jóźwiaka w dosiadzie, ale… wygrał dopiero decyzją!

Za nami głośny rewanż, który miał miejsce na gali High League 6 w katowickim Spodku. Na przeciwko siebie stanęli Marcin Najman i Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak.

High League 6

Starcie to było rewanżem za pojedynek, który miał miejsce na gali WOTORE i którą bardzo szybko wygrał Paweł Jóźwiak.

Jak było tym razem, ale już w klatce High League?

Pierwsza runda była zaskakująco dobra. Marcin Najman ruszył do przodu jak za starych, dobrych lat! Po 10 sekundach miał Pawła Jóźwiaka w dosiadzie, ale Prezes FEN szybko wstał. Jednak mocne sierpy, szybkie kombinacje, których Prezes FEN się nie spodziewał robiły robotę. Kilka z tych ciosów doszło celu, ale Paweł Jóźwiak stał na nogach. W tej odsłonie “El Testosteron” był stroną przeważającą i nawet nie dał się obalić, kiedy Prezes FEN próbował kontrolować go przy siatce.

W drugiej rundzie Paweł Jóźwiak zaczął od mocnego sierpa, po którym Najman zaczął tańczyć na nogach. Do walki jednak wrócił i Prezes FEN mógł jedynie obejść się smakiem wygranej. Zamiast tego co chwilę przyjmował bardzo mocne niskie kopnięcia. Paweł Jóźwiak miał mocne problemy kondycyjne i wydawało się, że Najman wygrał drugą rundę tej konfrontacji.

W trzeciej rundzie Paweł Jóźwiak postawił wszystko na jedną kartę. Szybko posłał Najmana na deski i zdobył pozycję boczną. Z niej najpierw próbował dusić przedramieniem, a potem zadawał obrażenia ciosami. Najman leżał, leżał i starał się przetrwać. I przetrwał!

Dotrwał do końcowego gongu i o wygranym zdecydowali sędziowie. Ci wskazali jako zwycięzcę… Marcina Najmana!

Zobacz także:

High League 6 – sprawdź kto wygrał walki na głośnej gali w Katowicach

Już dzisiaj od godz. 20:00 w słynnym katowickim Spodku odbywa się gala High League 6. My zapraszamy Was do śledzenia wyników na żywo z tej imprezy! Sprawdź zatem kto wygrał walki na głośnej freakowej organizacji!

KSW 80: Robert Ruchała tymczasowym mistrzem! Skończył Eskieva w piątej rundzie! [WIDEO]

Robert Ruchała (9-0) pokonał Lom-Aliego Eskieva (20-7, 1 N/C) w walce wieczoru gali KSW 80, której stawką był tymczasowy pas wagi piórkowej. Polak zakończył pojedynek przez techniczny nokaut w piątej rundzie.

UFC 286: Edwards vs. Usman 3 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali UFC 286, która już dziś wieczorem odbędzie się O2 Arena w Londynie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis