MMA PLHighleagueHigh League 6: Lexy Chaplin zasypała ciosami Paulinę Hornik i wygrała przed czasem

High League 6: Lexy Chaplin zasypała ciosami Paulinę Hornik i wygrała przed czasem

Za nami jedyna, ale za to jedna z najważniejszych na całej gali, walka kobiet. Na gali High League 6 zmierzyły się bowiem Lexy Chaplin i Paulina Hornik.

High League 6: Lexy Chaplin

W klatce zaczęło się zaskakująco. Paulina Hornik od początku starała się obalić Lexy Chaplin, ale ta sztuka jej się nie udawała. Lexy za każdym razem wybraniała próby rywalki, a w zamian odpłacała się ciosami w stójce. Hornik z czasem straciła animusz i zaczęła przyjmować coraz więcej uderzeń. Wydawało się, że Lexy Chaplin zyskuje przewagę.

W drugiej rundzie Hornik znowu ruszyła agresywnie na Lexy Chaplin, ale znowu to niewiele dało. Za to podczas jednej z szarż naraziła się na kontrę, została obalona wyhaczeniem, a Lexy z czasem zdobyła dosiad. Z tej pozycji zasypała Hornik gradem ciosów i zmusiła sędziego do przerwania starcia w drugiej rundzie.

Zobacz także:

High League 6 – sprawdź kto wygrał walki na głośnej gali w Katowicach

Już dzisiaj od godz. 20:00 w słynnym katowickim Spodku odbywa się gala High League 6. My zapraszamy Was do śledzenia wyników na żywo z tej imprezy! Sprawdź zatem kto wygrał walki na głośnej freakowej organizacji!

KSW 80: Robert Ruchała tymczasowym mistrzem! Skończył Eskieva w piątej rundzie! [WIDEO]

Robert Ruchała (9-0) pokonał Lom-Aliego Eskieva (20-7, 1 N/C) w walce wieczoru gali KSW 80, której stawką był tymczasowy pas wagi piórkowej. Polak zakończył pojedynek przez techniczny nokaut w piątej rundzie.

UFC 286: Edwards vs. Usman 3 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali UFC 286, która już dziś wieczorem odbędzie się O2 Arena w Londynie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis