MMA PLHighleagueHigh League 6: Karta walk pełna! Zobacz, kto walczy na najbliższej gali!

High League 6: Karta walk pełna! Zobacz, kto walczy na najbliższej gali!

High League 6: Karta walk pełna! Czeka nas dziewięć emocjonujących walk, które już w najbliższą sobotę odbędą się w katowickim Spodku. Poniżej znajdziecie zawodników walczących na 6. edycji gali High League. Rozpiska jest naprawdę mocna. Będzie się działo. Emocje gwarantowane!

High League 6: Karta walk
Foto: High League 6: Karta walk

Gala High League dostępna tylko w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

W rozpisce gali znalazło wiele interesujących zestawień. Fani freak fightów z pewnością znajdą coś dla siebie.

Bohaterami walki wieczoru będą Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski oraz Marcin Dubiel. “pashaBiceps” zadebiutuje w formule MMA. Walczył już co prawda na gali High League 2 z “Owcą WK”, ale pojedynek ten odbył się na zasadach boksu. Teraz legenda polskiego e-sportu spróbuje swoich sił w MMA a jego rywalem będzie doświadczony we freak fightach influencer Marcin Dubiel.

W co-main evencie dojdzie do pojedynku dwóch skonfliktowanych ze sobą Pań – Lexy Chaplin oraz Paulina Hornik. Ta druga to wieloletnia przyjaciółka Natalii Karczmarczyk i uczestniczka jej projektu “Natsu World”. W przeszłości Natsu dwukrotnie mierzyła się w klatce z Lexy Chaplin. W związku z tym Hornik dopuszczała się niewybrednych komentarzy na temat Lexy nazywając ją choćby “miękką fają”.

High League: Kto walczy?

Na gali w Katowicach wystąpią też dwaj członkowie klanu Załęckich. Syn, czyli Denis zmierzy się z Pawłem “Tyborim” Tyburskim. Z kolei ojciec, Dawid – podejmie świetnego kickboksera znanego z gal GROMDA, Mateusza “Don Diego” Kubiszyna.

Fani z pewnością czekają również na rewanżowy pojedynek Paweł Jóźwiaka z Marcinem Najmanem. Pierwotnie “El Testosteron” na gali High League 6 miał zmierzyć się z Jackiem Murańskim, ale ten wycofał się z powodu osobistej tragedii, czyli śmierci syna Mateusza. W pierwszym starciu na gali WOTORE 6 Prezes FEN skończył Najmana w zaledwie 15 sekund.

Na gali wystąpi również Michał Cichy, czyli nasz redakcyjny kolega. Przeciwnikiem “Cichego Zadymiarza” będzie natomiast debiutujący w klatce Tomasz Matysiak znany jako “Szalony Reporter”.

Ponadto w rozpisce znaleźli się m.in. Denis Labryga, Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk czy Mateusz „Haribo” Gąsiewski,

High League 6 – karta walk:

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs. Marcin Dubiel
Lexy Chaplin vs. Paulina Hornik
Denis „Bad Boy” Załęcki vs. Paweł „Tybori” Tyburski
Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak vs. Marcin “El Testosteron” Najman
Mateusz „Don Diego” Kubiszyn vs. Dawid „Crazy” Załęcki
Konrad Karwat vs. Denis Labryga
Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk vs. Kacper „Ludwiczek” Bociański
Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak vs. Michał Cichy
Mateusz „Haribo” Gąsiewski vs. Roger Salla

Transmisja: PPV (od 34,99 zł)

Zobacz także:

Długo wyczekiwane starcie dwóch mistrzów odbędzie się na gali XTB KSW Colsseum 2

Wielka walka dwóch czempionów unifikująca pasy wagi lekkiej odbędzie się 3 czerwca na gali XTB KSW Colosseum 2. Panujący od ponad dwóch lat na szczycie kategorii lekkiej Marian Ziółkowski (25-8-1 1NC, 6 KO, 13 Sub) będzie bronił tytułu przeciwko mistrzowi wagi piórkowej i tymczasowemu czempionowi kategorii lekkiej, Salahdine’owi Parnasse’owi (17-1, 2 KO, 7 Sub).

Najman prowokuje Pawła Jóźwiaka: Ty mi bardziej pasujesz na chippendalesa

Wczoraj wieczorem odbyła się druga Konferencja Prasowa promująca galę High League 6. Podczas tego wydarzenia na scenie pojawili się bohaterowie sobotniej gali w katowickim Spodku, w tym Marcin Najman i “Prezes FEN”. “El Testosteron” na tym wydarzeniu prowokował Pawła Jóźwiaka.

Robert Ruchała przed KSW 80: W walce o pas walczę z dwoma przeciwnikami

Robert Ruchała przed nadchodzącą wielkimi krokami galą KSW 80 wypowiedział się o zbliżającym się pojedynku z jego udziałem, który będzie miał status walki mistrzowskiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis