MMA PLHighleagueHigh League 6: Jest stare nagranie! Już wtedy tak się ruszał Denis Labryga! [WIDEO] 

High League 6: Jest stare nagranie! Już wtedy tak się ruszał Denis Labryga! [WIDEO] 

Już osiemnastego marca odbędzie się gala High League 6 w Katowicach. Łukasz Czarnowski na twitterze opublikował stare nagranie. Była to walka Denisa Labrygi, który ma za sobą spore doświadczenie.

Labryga

Denis swój pierwszy pojedynek w freakowej organizacji stoczy właśnie na wspomnianej gali High League 6, gdzie w formule MMA zmierzy się z Konradem Karwatem. Labryga jest faworytem bukmacherów.

Denis swoje umiejętności prezentował w organizacji WOTORE i trzeba przyznać, że zrobił dobre wrażenie. Labryga w ostatnich walkach dwukrotnie przed czasem odprawił Piotra Więcławskiego.

Jest nagranie!

Łukasz Czarnowski opublikował stare nagranie, aby pokazać jak już w przeszłości ruszał się Denis Labryga, który osiemnastego marca zmierzy się z Konradem Karwatem. 

Labryga ma coś czego nie ma Załęcki – luz 🙂 to bardzo stary filmik z jakichś zawodów PZKB

Na tej samej gali zobaczymy sporo ciekawych zestawień pro sportowych. Mateusz Kubiszyn na zasadach K-1 zmierzy się z Dawidem Załęckim. W formule boksu w małych rękawicach zaś zobaczymy starcie Denisa Załęckiego z Pawłem Tyburskim.

Zobacz także:

Denis Załecki nie współpracuje już z trenerem Oknińskim: Podbiło do mnie paru takich sztywnych ludzi… Widzieliście?

Jeden z najpopularniejszych freak fighterów w Polsce – Denis Załęcki nie współpracuje już z trenerem Mirosławem Oknińskim. Decyzję o przerwaniu treningów w klubie najbardziej medialnego trenera w polskim MMA “Bad Boy” wytłumaczył we wczorajszym programie Rundki promującym nadchodzącą galę High League 6.

Machida będzie rywalem Mameda na PGE Narodowym? ”Zdecydowanie mógłby zrobić…”

Na kanale Artura Przybysza pojawiła się rozmowa z Martinem Lewandowskim. Artur postanowił wymienić trzech zawodników – Hectora Lombarda, Lyoto Machidę oraz Andersona Silvę i zapytać jednego z właścicieli KSW kto z tej listy były jego wymarzonym przeciwnikiem Khalidova.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis