MMA PLHighleagueHigh League 6: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, transmisja PPV

High League 6: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, transmisja PPV

High League 6: Gdzie oglądać? Kolejna gala High League już dzisiaj! Organizatorzy zagwarantowali nam aż 9 walk, które przysporzą kibicom wiele emocji. W tym artykule można znaleźć komplet informacji o dzisiejszym wydarzeniu. Warto zwrócić uwagę, że walką wieczoru tej gali jest starcie pomiędzy Marcinem Dubielem a Jarosławem “pashaBiceps” Jarząbkowskim. Jedno jest pewne, katowicki spodek dzisiaj zapłonie!

High League 6: Gdzie oglądać
Foto: High League 6: Gdzie oglądać

Gala High League dostępna tylko w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

Po dwóch konferencjach, oficjalnym media treningu oraz ważeniu medialnym została nam tylko wisienka na torcie, czyli 9 walk w różnych formułach!

High League 6: Kiedy gala?

Gala rozpocznie się walką Mateusza “Haribo” Gąsiewskiego z Rogerem Salla, który jest mężem modelki Karoliny Pisarek. “Haribo” w przeszłości stoczył już jedną walkę we freakach na FAME MMA 10, ale musiał uznać wtedy wyższość Amadeusza Ferrari. Dla Salla, będzie to debiut w MMA i to od razu na tak dużej gali.

Kolejnym pojedynkiem będzie starcie naszego redakcyjnego kolegi Michała Cichego z Szalonym Reporterem. Na ważeniu, Cichy był znacząco lżejszy od swojego rywala. Czy to zaważy na rezultacie tego pojedynku? Dowiemy się już dzisiaj wieczorem.

High League 6: Gdzie oglądać?

W kolejnej walce zobaczymy prawdziwe fajerwerki. Kontrowersyjny Daro Lew zmierzy się z Ludwiczkiem, którego będzie chciał zbić za słowa, które ten kieruje w jego stronę. Nikt nie daje większych szans Ludwiczkowi, ale może ten wyciągnie asa z rękawa i przeciwstawi się groźnemu Kazimierczukowi?

Kolejne starcie to walka Konrada Krawata, którego wszyscy skazują na pożarcie z Denisem Labryga, który wkracza do świata freak fight po walkach na gołe pięści.

High League: Data, miejsce, godzina

Ojciec Dawid Załęcki będzie chciał pomścić syna Denisa w walce z Don Diego Kubiszynem. Walka zapowiada się naprawdę świetnie, niektórzy nawet sądzą, że starcie to może zostać pojedynkiem wieczoru tej gali.

Następnie przejdziemy do prawdziwego freak fightu w którym Marcin Najman będzie chciał zrewanżować się Pawłowi Jóźwiakowi za sromotną porażkę z gali Wotore. Król polskich freak fightów solidnie przygotował się do tego starcia i będzie chciał pokazać prezesowi FEN swoją moc.

Kolejna walka mogłaby nosić miano walki wieczoru gali. Zmierzą się w niej Denis Załęcki z Pawłem Tyburskim. Skazywany na porażkę “Tybori” bardzo dobrze prezentuje się na tarczach i każdy czeka co pokaże w klatce!

Dwoma najważniejszymi walkami gali są starcia Lexy Chaplin z Pauliną Hornik oraz Jarosława Jarząbkowskiego z Marcinem Dubielem.

High League 6: Transmisja PPV

6 edycja gali frakowej organizacji odbędzie się już dzisiaj w katowickim spodku. Transmisja tylko w systemie PPV. Widowisko można wykupić TUTAJ!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis