MMA PLHighleagueHigh League 6: Dubiel udusił do nieprzytomności Jarząbkowskiego! PashaBiceps przegrywa!

High League 6: Dubiel udusił do nieprzytomności Jarząbkowskiego! PashaBiceps przegrywa!

Za nami walka wieczoru gali High League 6, która tego wieczora odbyła się w katowickim Spodku. W najważniejszym pojedynku tej imprezy na przeciwko siebie stanęli Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski i Marcin Dubiel.

High League 6

Pojedynek ten odbył się na zasadach MMA, czyli w formule, w której Dubiel ma już doświadczenie, a pashaBiceps debiutował.

Walka zaczęła się bardzo eksplozywnie. Obaj weszli w wymianę na zasadzie: znokautuj albo zostań znokautowanym. Po chwili pashaBiceps padł na matę naruszony, ale poszedł po obalenie i szukał nóg Dubiela.

Ten natomiast wykorzystał świeżość umysłu, złapał gilotynę i udusił Jarząbkowskiego do nieprzytomności, wygrywając przez poddanie w pierwszej rundzie!

Zobacz także:

High League 6 – sprawdź kto wygrał walki na głośnej gali w Katowicach

Już dzisiaj od godz. 20:00 w słynnym katowickim Spodku odbywa się gala High League 6. My zapraszamy Was do śledzenia wyników na żywo z tej imprezy! Sprawdź zatem kto wygrał walki na głośnej freakowej organizacji!

KSW 80: Robert Ruchała tymczasowym mistrzem! Skończył Eskieva w piątej rundzie! [WIDEO]

Robert Ruchała (9-0) pokonał Lom-Aliego Eskieva (20-7, 1 N/C) w walce wieczoru gali KSW 80, której stawką był tymczasowy pas wagi piórkowej. Polak zakończył pojedynek przez techniczny nokaut w piątej rundzie.

UFC 286: Edwards vs. Usman 3 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali UFC 286, która już dziś wieczorem odbędzie się O2 Arena w Londynie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis