MMA PLDenis ZałęckiHigh League 6: Denis Załęcki zmierzy się z Tyburskim w Katowicach! Znamy formułę walki

High League 6: Denis Załęcki zmierzy się z Tyburskim w Katowicach! Znamy formułę walki

Już osiemnastego marca odbędzie się gala High League 6 w Katowicach. Freakowa organizacja ogłosiła jeden z głównych pojedynków nadchodzącego wydarzenia. Denis Załęcki w kolejnym starciu w High League podejmie wyzwanie w postaci mocno bijącego – Pawła ”Tybori” Tyburskiego.

Załęcki

Reprezentant Uniq Fight Club swój debiut w High League zaliczył w main evencie poprzedniej gali. ”Tybori” w drugiej odsłonie zastopował popularnego rapera – Alberto Simao. Było to ważne zwycięstwo byłego piłkarza.

Wcześniej Tyburski przed czasem odprawiał Łukasz Lupę, Arkadiusza Tańculę oraz Adama Soroko. Jedyną przegraną podopieczny Przemysława Szyszki zaliczył w starciu z Gabrielem ”Arabem” Al-Sulwi.

Poznaliśmy nowe zestawienie!

Oficjalnie osiemnastego marca na gali High League 6 w Katowicach dojdzie do zestawienia Denisa Załęckiego z Pawłem Tyburskim. Walka odbędzie się w formule bokserskiej (w małych rękawicach).

Co może wyjść z połączenia Bad Boya z Księżniczką? 🤔 Przekonamy się już 18 marca w Spodku na HIGH League 6 😎 Tybori wejdzie do klatki po efektownej wygranej z Alberto i stanie naprzeciw Denisa Załęckiego, który wraca po walce z Arturem Szpilką 🤜🏻🤛🏻 Tutaj zaiskrzy nie tylko w klatce. Nie mrugajcie 👀 Boks, małe rękawice, 3×3 minuty 🔥🔥🔥

Co może wyjść z połączenia Bad Boya z Księżniczką? 🤔 Przekonamy się już 18 marca w Spodku na HIGH League 6 😎Tybori…

Posted by HIGH League on Monday, February 20, 2023

”Bad Boy” w organizacji High League stoczył trzy pojedynki. Załęcki w debiucie pokonał pewnie na punkty – Alan ”Alanika” Kwiecińskiego. Denis w następnych starciach wystąpił w formule MMA, gdzie musiał uznać wyższość Mateusza ”Don Diego” Kubiszyna oraz Artura ”Szpilę” Szpilkę.

Zobacz także:

Silesian 9: Górniak kończy rywala po… dwóch kopnięciach! Mariańczyk znów w efektownej wersji! [WIDEO] Widzieliście?

W sobotę w Bytomiu odbyła się gala Silesian MMA 9 – kibice mieli szansę zobaczyć jedenaście pojedynków. Tylko jedno starcie zostało zakontraktowane w formule K-1 i był to main event.

Paweł Jóźwiak grzmi po porażce Marcina Naruszczki na BRAVE CF 69. Chce zrobić rewanż na FEN! Widzieliście?

Prezes FEN Paweł Jóźwiak grzmi po porażce swojego trenera – Marcina Naruszczki na gali BRAVE CF 69. Polak przegrał tam decyzją sędziów z byłym zawodnikiem KSW Alexandarem Iliciem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis