MMA PLHighleagueHigh League 6: Denis Załecki zdyskwalifikowany w walce z Tyburskim! Wyprowadził kolano i kopnięcie w… boksie!

High League 6: Denis Załecki zdyskwalifikowany w walce z Tyburskim! Wyprowadził kolano i kopnięcie w… boksie!

Za nami walka, która zakontraktowała była w formule bokserskiej w małych rękawicach. Na gali High League 6 w Katowicach na przeciwko siebie stanęli bowiem Denis „Bad Boy” Załęcki i Paweł „Tybori” Tyburski.

High League 6: Denis

Co ciekawe, mimo starcia dwóch różnych światów, faworyta w tej walce wyraźnego nie było.

Walka zaczęła się od swoistego szturmu ze strony Załęckiego. Bad Boy z Torunia chciał urwać głowe Tyburskiemu, ale po kilku nieudanych próbach zaczął skarżyć się na kontuzjowane kolano. Paweł Tyburski odpłacał się rywalowi, a Denis Załęcki zaczął robić coś, czego nikt się nie spodziewał.

Bad Boy… najpierw wyprowadził kolano, a potem… kopnął Tyburskiego, za co został zdyskwalifikowany! Po walce Załęcki pokazywał, że walczył z kontuzjowanym kolanem.

Zobacz także:

High League 6 – sprawdź kto wygrał walki na głośnej gali w Katowicach

Już dzisiaj od godz. 20:00 w słynnym katowickim Spodku odbywa się gala High League 6. My zapraszamy Was do śledzenia wyników na żywo z tej imprezy! Sprawdź zatem kto wygrał walki na głośnej freakowej organizacji!

KSW 80: Robert Ruchała tymczasowym mistrzem! Skończył Eskieva w piątej rundzie! [WIDEO]

Robert Ruchała (9-0) pokonał Lom-Aliego Eskieva (20-7, 1 N/C) w walce wieczoru gali KSW 80, której stawką był tymczasowy pas wagi piórkowej. Polak zakończył pojedynek przez techniczny nokaut w piątej rundzie.

UFC 286: Edwards vs. Usman 3 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali UFC 286, która już dziś wieczorem odbędzie się O2 Arena w Londynie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis