MMA PLHighleagueHigh League 6: Denis Labryga brutalnym podbródkowym naruszył i potem znokautował Karwata

High League 6: Denis Labryga brutalnym podbródkowym naruszył i potem znokautował Karwata

Za nami jedna z najciekawszych sportowo walk gali High League 6, która dzisiaj odbywa się w katowickim Spodku. W konfrontacji tej zmierzyli się zawodnicy wagi ciężkiej – Konrad Karwat i Denis Labryga.

High League 6: Denis Labryga

Kibice ostrzyli sobie zęby na konfrontację zaprawionego w bojach Karwata z byłym zawodnikiem Wotore i zaczynającym przygodę we freakach bijokiem Labrygą.

I kibice się nie zawiedli!

Najpierw Karwat ruszył z próbami obalenia, ale Labryga się wybraniał. Potem obaj wymieniali się ciosami, Karwat próbował też obalać, ale nic mu to nie dało.

Na jego nieszczęście, Labryga trafił mocnym podbródkowym, po którym Karwat padł na matę i tam został dobity przez Denisa Labrygę, który wygrywa tę walkę bardzo efektownie!

Zobacz także:

High League 6 – sprawdź kto wygrał walki na głośnej gali w Katowicach

Już dzisiaj od godz. 20:00 w słynnym katowickim Spodku odbywa się gala High League 6. My zapraszamy Was do śledzenia wyników na żywo z tej imprezy! Sprawdź zatem kto wygrał walki na głośnej freakowej organizacji!

KSW 80: Robert Ruchała tymczasowym mistrzem! Skończył Eskieva w piątej rundzie! [WIDEO]

Robert Ruchała (9-0) pokonał Lom-Aliego Eskieva (20-7, 1 N/C) w walce wieczoru gali KSW 80, której stawką był tymczasowy pas wagi piórkowej. Polak zakończył pojedynek przez techniczny nokaut w piątej rundzie.

UFC 286: Edwards vs. Usman 3 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali UFC 286, która już dziś wieczorem odbędzie się O2 Arena w Londynie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis