MMA PLHighleagueHigh League 5: Sequento mocno spoliczkował przeciwnika! Rywal był w szoku! [WIDEO]

High League 5: Sequento mocno spoliczkował przeciwnika! Rywal był w szoku! [WIDEO]

Dymy! Takie pojawiły się już na pierwszym panelu drugiej konferencji High League 5. Już w sobotę odbędzie się gala w Gliwicach. Przemysław “Sequento” Skulski na face to face postanowił spoliczkować przeciwnika. Andrzej “Andrew” Gazda był mocno zaskoczony.

Sequento

Przemysław jest przyjacielem Alana ”Alanika” Kwiecińskiego, więc coraz częściej pojawiał się na freakowych wydarzeniach. Znakiem firmowym ”Sequento” jest jego “Sequento Dance”. Skulski popularność zdobył również za pomocą udziału w programie ”Ekipa z Warszawy”, który jest transmitowany na kanale MTV. ”Sequento” pojawił się w ostatnim – 17 sezonie.

W main evencie dojdzie do wyczekiwanego starcia pomiędzy Pawłem ”Tyborim” Tyburskim, a raperem Alberto Simao. 

Spoliczkował rywala!

Przemysław Skulski od początku powiedział, że na spokojnie zobaczył ostatni program z ich udziałem (”rundki” i nie był zadowolonych z pewnych słów rywala. Tym samym chciał, to jak najszybciej wyjaśnić z oponentem. Andrzej “Andrew” Gazda od razu zaznaczył, że może mu to powiedzieć prosto w oczy.

Doszło, więc do face to face. Przemysław postanowił mocno spoliczkować rywala.

Sami zobaczcie:

Zobacz także:

Pierwszy trailer walki Khalidov-Pudzianowski: Nie będę czekał na jego ruch, będę pierwszy! [WIDEO] Widzieliście?

Na kanale KSW pojawił się pierwszy trailer gali XTB KSW 77 i tym samym pojedynku, który cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem. Mówimy oczywiście o starciu Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem. O takim zestawieniu mówiło się od lat. Ostatnia gala największej organizacji w naszym kraju w 2022 roku obędzie się siedemnastego grudnia w Gliwicach.

Ankalaev pewny siebie przed walką z Błachowiczem: Zdobędę pas i na długo zostanę mistrzem!  Co wy na to?

Z soboty na niedzielę nasz reprezentant Jan Błachowicz (29-9) po raz drugi zawalczy o pas mistrzowski UFC w kategorii półciężkiej. ”Cieszyński Książę” w Las Vegas będzie chciał wrócić na tron. Polaka przeciwnikiem będzie mocny Magomed Ankalaev (18-1), któremu pewności siebie nie można odmówić!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis