MMA PLNajnowszeHighleagueHigh League 5: Murański spoliczkowany! Wiemy jaką wiadomość Bomba chciał pokazać do kamer! [WIDEO]

High League 5: Murański spoliczkowany! Wiemy jaką wiadomość Bomba chciał pokazać do kamer! [WIDEO]

To był panel pełny dymów. W pewnym momencie Malik Montana oraz prowadzący Arkadiusz Pawłowski wręcz uspokajali Mateusza Murańskiego i Pawła Bombę. Bomba podczas kolejnego face to face postanowił spoliczkować rywala. To nie koniec, bowiem Bomba na instagramie zamieścił wiadomość, o której wspominał na konferencji.

Murański

Bomba swój debiut w High League odnotował na 3 edycji w Ergo Arenie. Paweł kompletnie zaskoczył swoim planem na walkę. ”Tarzan” po niecałej minucie mógł cieszyć się z efektownego zwycięstwa.

Ostatni pojedynek miał miejsce na High League 4, gdzie miał do rozwiązania konflikt z Amadeuszem Roślikiem. Początek zaskoczył wszystkich kibiców. Uderzeń jak na lekarstwo i ciągłe badanie. Amadeusz w końcu ruszył z szarżą ciosów. Po jednym z nich Bomba wylądował na deskach i było po wszystkim.

Bomba pokazuje wiadomości!

Paweł Bomba postanowił na instagramie udostępnić wiadomość, o której wspominał na konferencji.

Warto zaznaczyć, że Bomba podczas drugiego face to face postanowił spoliczkować Murańskiego. Mateusz był wściekły!

Sami zobaczcie:

https://www.youtube.com/watch?v=LR2zg6oN7qU

Zobacz także:

Pierwszy trailer walki Khalidov-Pudzianowski: Nie będę czekał na jego ruch, będę pierwszy! [WIDEO] Widzieliście?

Na kanale KSW pojawił się pierwszy trailer gali XTB KSW 77 i tym samym pojedynku, który cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem. Mówimy oczywiście o starciu Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem. O takim zestawieniu mówiło się od lat. Ostatnia gala największej organizacji w naszym kraju w 2022 roku obędzie się siedemnastego grudnia w Gliwicach.

Ankalaev pewny siebie przed walką z Błachowiczem: Zdobędę pas i na długo zostanę mistrzem!  Co wy na to?

Z soboty na niedzielę nasz reprezentant Jan Błachowicz (29-9) po raz drugi zawalczy o pas mistrzowski UFC w kategorii półciężkiej. ”Cieszyński Książę” w Las Vegas będzie chciał wrócić na tron. Polaka przeciwnikiem będzie mocny Magomed Ankalaev (18-1), któremu pewności siebie nie można odmówić!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis