MMA PLArchiwumHighleagueHigh League 5: Kiedy gala? Gdzie oglądać? Data, miejsce, transmisja PPV

High League 5: Kiedy gala? Gdzie oglądać? Data, miejsce, transmisja PPV

Już godziny dzielą nas od kolejnej gali High League 5. Włodarze zagwarantowali nam 10 walk, a więc na pewno nie zabraknie emocji. Poniże będzie można znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące widowiska. Przypomnijmy, że walka wieczoru eventu będzie emocjonujące starcie pomiędzy Alberto a Pawłem Tyburskim.

High League 5: Kiedy gala? Gdzie oglądać? Data, miejsce, transmisja PPV
Foto: High League 5: Kiedy gala? Gdzie oglądać? Data, miejsce, transmisja PPV

Gala High League dostępna tylko w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

To już dzisiaj! Kolejna gala jednej z największych polskich organizacji High League! Jesteśmy już po ważeniu oraz oficjalnym media treningu, a więc przed nami to co najważniejsze czyli walki!

High League 5: Kiedy gala?

Widowisko rozpocznie się od walki dobrze znanego w środowisku freak fightów Kamila “Hassiego” Hassana z wkracającym do tego świata Wojciecha Sobierajskiego. “Rekordzista” to bardzo ciekawa postać, znany jest z bicia przeróżnych rekordów, w tym także Guinnessa. Jeśli chodzi o jego przeszłość w sztukach walki, to wiemy, że w przeszłości trenował boks. Warto dodać, że na ważeniu przed galą HL 5, Sobierajski przestrzelił wagę aż o 5 kilogramów!

High League 5: Gdzie oglądać?

W kolejnej walce zobaczymy znanego z tanecznych występów Sequento podejmie Andrzeja Gazdę. W tej walce nie zabraknie emocji, gdyż między Panami wywiązał się konflikt, który zaognia się podczas konferencji oraz spotkań twarzą w twarz. Na gali zobaczymy tez drugi pojedynek we freak fightach ojca Denisa Załęckiego, Dawida, który zmierzy sie z Vaso Bakocevicem.

Jedną z dwóch walk Pań będzie starcie Mai Staśko z Marią Graczykowską znaną z operacji plastycznych oraz konfliktu z byłą przyjaciółką Fagatą.

High League: Data, miejsce, godzina

Co-main eventem będzie drugie na gali starcie kobiet, w którym Natalia Karczmarczyk zmierzy się z Agatą Fąk. Walka Natsu vs. Fagata zapowiada się bardzo ciekawie! Natomiast walką wieczoru będzie starcie Alberto, który postara się rozwiązać swój spór z Pawłem Tyburskim w okrągłej klatce.

High League 5: Transmisja PPV

Gala High League 5 odbędzie się 10 grudnia w łódzkiej Atlas Arenie. Dzień przed galą, odbędzie się oficjalne ważenie zawodników walczących na tym wydarzeniu. Transmisja będzie dostępna tylko i wyłącznie w systemie PPV, który dostępny jest TUTAJ.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis