MMA PLFerrariHigh League 4: Walka Ferrari-Bomba odbędzie się na zasadach Pride! Dozwolone będą soccer kicki!

High League 4: Walka Ferrari-Bomba odbędzie się na zasadach Pride! Dozwolone będą soccer kicki!

To już pewne! Organizacja High League zgodziła się na takie rozwiązanie. Amadeusz Roślik i Paweł Bomba zaproponowali, aby sobotnia walka odbyła się na zasadach, które panowały w legendarnej organizacji Pride. Warunkiem było, że 20 tysięcy Bomba i 20 tysięcy ”Ferrari” przekażą na cele charytatywne – będą, to dodatkowe pieniądze przeznaczone na te starcie.

Bomba

Paweł Bomba pierwszy pojedynek stoczył na High League 3 w Ergo Arenie. ”Scarface” zaskoczył swoim game planem. Od razu z szaleńczym atakiem ruszył na cięższego przeciwnika. Tym samym wiadomo było, że walka długo nie potrwa. ”Tarzan” mocnym uderzeniem posłał rywala na deski. Sędzia szybko przerwał walkę. Bomba nie zgadzał się z przerwaniem sędziego.

Będą soccer kicki!

Oficjalnie sobotni pojedynek pomiędzy Amadeuszem Roślikiem, a Pawłem Bombą odbędzie się na szalonych zasadach, które panowały w legendarnej organizacji Pride. Tym samym podczas tego pojedynku będą dozwolone kopnięcia w parterze.

NO RULES 😈 Władca Piekieł i Scarface się zgodzili, więc już w tę sobotę robimy NAJBRUTALNIEJSZE zasady MMA 🔥🔥🔥 3×3…

Posted by HIGH League on Tuesday, September 13, 2022

Amadeusz był zadowolony z tego rozwiązania, bowiem w ten sposób zakończył rewanżowe starcie z Adrianem ”Polakiem” Polańskim. Podopieczny Mirosława Oknińskiego przegrał wtedy przez dyskwalifikacje, bowiem taka akcja była nielegalna.

Jeśli nie byłoby na takich zasadach, to i tak bym to zrobił – powiedział podczas programu ”Ferrari”.

Sami zobaczcie:

Zobacz także:

Bomba ponownie o imprezie z Conorem: Chce je zaciągnąć na hotel, nie zostawiając nawet napiwku! Widzieliście?

Paweł Bomba podczas wczorajszych ”rundek” ponownie wypowiedział się o imprezie z Conorem McGregorem. Miało to mieć miejsce w klubie Unique w Sopocie.

High League 4: Kiedy gala? Gdzie oglądać? Data, miejsce, transmisja PPV

Gala High League 4 zbliża się wielkimi krokami. Przed nami dziewięć emocjonujących pojedynków. Kiedy odbędzie się wydarzenie i gdzie będzie dostępna transmisja PPV? W tym artykule odpowiemy na zadane pytania. Przypomnijmy, że w walce wieczoru HL 4 wystąpią Natalia “Natsu” Kaczmarczyk oraz Lexy Chaplin.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis