MMA PLArtur SzpilkaHigh League 4: Łukasz Jurkowski typuje walkę Artura Szpilki z Denisem Załęckim!

High League 4: Łukasz Jurkowski typuje walkę Artura Szpilki z Denisem Załęckim!

Łukasz Jurkowski na insta stories odpowiadał na pytania widzów. Popularny ”Juras” zdradził swój typ na nadchodzący pojedynek Artura Szpilki. ”Szpila” swoje drugie starcie w mieszanych sztukach walki stoczy siedemnastego września w Arenie Gliwice. Podczas High League 4 dojdzie do jego walki z Denisem ”Bad Boyem” Załęckim.

Szpilka

41-latek swój ostatni pojedynek stoczył w czerwcu poprzedniego roku, gdy na KSW 61 musiał uznać wyższość Mariusza Pudzianowskiego. Była to walka wieczoru eventu w Trójmieście. Pojedynek zakończył się przed czasem w trzeciej odsłonie.

Jurkowski parę dni temu w rozmowie z portalem InTheCage.pl wypowiedział się o potencjalnym starciu z Szymonem Kołeckim.

Myślę, że jest to jedyne sensowne zestawienie, które tak naprawdę zelektryzuje kibiców i też nas. Czy ktoś zapłaci za tę walkę? To jest całkowicie inna sprawa, bo Szymon też nie jest tanim zawodnikiem. Nawet bym powiedział, że droższym ode mnie i też bez kontraktu. Juras vs  Kołecki, niech ktoś za to zapłaci i to będzie fajna walka. Myślę, że nikt nie zapłaci, więc mogę sobie tak tylko mówić i napinać się w internecie.

Juras typuje!

Łukasz Jurkowski na insta stories odpowiadał na pytania widzów. ”Juras” wytypował najbliższy pojedynek Artura Szpilki. Pięściarz z Wieliczki siedemnastego września podczas High League 4 zmierzy się z Denisem Załęckim.

Szpilka KO, ale nie będzie to łatwy pojedynek.

Zobacz także:

Szpilka odpowiada na słowa Oknińskiego: Dziwie się, że trener się wypowiada w taki sposób! Widzieliście?

Artur Szpilka w rozmowie z portalem mmarocks.pl został zapytany o ostatnie wypowiedzi Mirosław Oknińskiego w mediach społecznościowych. Przypomnijmy, że Denis Załęcki został nowym podopiecznym uznanego i szanowanego trenera w naszym kraju.

Marcin Najman popiera Różańskiego: Dzisiaj sprzedaje się wyłącznie głupota, a nie sport! Co wy na to?

Marcin Najman postanowił zareagować po wywiadzie Łukasza Różańskiego z Super Expressem. ”El Testosteron” zapewnia, że w dzisiejszych czasach sprzedaje się wyłącznie głupota. Jako przykład podał ostatni trening łokci w wykonaniu Jacka Murańskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis