MMA PLHighleagueHigh League 4: Lexy Chaplin nową mistrzynią! Sędziowie zdecydowali, że była lepsza od Natsu!

High League 4: Lexy Chaplin nową mistrzynią! Sędziowie zdecydowali, że była lepsza od Natsu!

Za nami walka wieczoru gali High League 4, która odbyła się w Arenie Gliwice. W main evencie całej imprezy zmierzyły się Natalia „Natsu” Karczmarczyk i Lexy Chaplin. Stawką tego pojedynku był pas mistrzowski dywizji kobiet High League.

High League 4

Co ciekawe, był to rewanż między tymi zawodniczkami. Pierwsze starcie, do którego doszło na gali High League 1 wygrała Natsu, która wówczas okazała się lepsza w oczach sędziów punktowych.

W pierwszej rundzie Natsu polowała na obalenie Lexy Chaplin, ale rywalka dysponowała lepszymi warunkami fizycznymi i dobrą obroną sprowadzeń, dzięki czemu nie pozwoliła przeciwniczce na wdrożenie w życie jej planu na ten pojedynek. Lexy Chaplin za to trafiała w stójce Natsu, czym punktowała na kartach sędziów.

Druga runda to nadal przewaga Lexy Chaplin. Pretendentka była lepiej zorganizowana stójkowo, a na dodatek zdołała także obalić Natsu w tej odsłonie. Na kartach sędziów zapewne wygrała drugą rundę i była w tym momencie bardzo blisko wygranej.

W trzeciej odsłonie Natsu wreszcie udało się Lexy Chaplin obalić, ale w parterze najpierw długo próbowała wygramolić się z próby gilotyny, a kiedy już to jej się udało, to sama próbowała dźwigni. Jej próba duszenia trójkątnego jednak nie wypaliła. Później po chwili braku aktywności walka wróciła do stójki, gdzie Lexy miała przewagę i walka w tej pozycji dotrwała do końca.

Ostatecznie zwyciężczynię musieli wskazać sędziowie, którzy jednogłośnie ogłosili Lexy Chaplin mistrzynią High League!

WYNIKI GALI HIGH LEAGUE 4

Zobacz także:

Michael Chandler twierdzi, że zawalczy z wygranym walki Oliveira vs Makhachev. Mateusz Gamrot reaguje! Widzieliście?

Popularny amerykański zawodnik mieszanych sztuk walki Michael Chandler ciągle celuje w pas mistrzowski organizacji UFC. Mało tego, Amerykanin twierdzi, że jest następny w kolejce do walki o tytuł!

Artur Sowiński chętnie stoczy dwie walki jednego wieczoru! Murański przyjmie wyzwanie?

Artur Sowiński (22-14) w mediach społecznościowych przyznał, że chętnie jednego wieczoru stoczy dwa pojedynki. Popularny ”Kornik” miał na myśli starcie z Mateuszem Murańskim. Czy zawodnik FAME MMA przyjmie wyzwanie?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis