MMA PLHighleagueHigh League 4: Josef Bratan ciężko znokautował Maciasa. Publiczność na chwilę uciszona!

High League 4: Josef Bratan ciężko znokautował Maciasa. Publiczność na chwilę uciszona!

To było rozwiązanie jednego z największych konfliktów spośród wszystkich uczestników gali High League 4, która odbywa się właśnie w Arenie Gliwice. Tym razem kibice zobaczyli starcie Jose „Josef Bratan” Simao vs. Krystian „Macias” Maciaszczyk. Pojedynek ten odbył się na zasadach K-1 w małych rękawicach.

Bratan

Starcie to wygrał w pierwszej rundzie Josef Bratan, który potężnym prawym podbródkowym wyłączył światło Maciasowi. Pojedynek ten nie trwał nawet połowy rundy. Krystian Maciaszczyk został wyliczony do 10 i walka się zakończyła.

Na trybunach kibice zagorzale kibicowali Maciasowi i po nokaucie Bratana na chwilę się uciszyli. Po chwili jednak nadal zaczęli krzyczeć i wspierać Maciasa.

WYNIKI GALI HIGH LEAGUE 4

Zobacz także:

Michael Chandler twierdzi, że zawalczy z wygranym walki Oliveira vs Makhachev. Mateusz Gamrot reaguje! Widzieliście?

Popularny amerykański zawodnik mieszanych sztuk walki Michael Chandler ciągle celuje w pas mistrzowski organizacji UFC. Mało tego, Amerykanin twierdzi, że jest następny w kolejce do walki o tytuł!

Artur Sowiński chętnie stoczy dwie walki jednego wieczoru! Murański przyjmie wyzwanie?

Artur Sowiński (22-14) w mediach społecznościowych przyznał, że chętnie jednego wieczoru stoczy dwa pojedynki. Popularny ”Kornik” miał na myśli starcie z Mateuszem Murańskim. Czy zawodnik FAME MMA przyjmie wyzwanie?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis