MMA PLFerrariHigh League 4: Ferrari mówi o ogromnej wypłacie za walkę z Bombą! Ile zarobi Roślik?

High League 4: Ferrari mówi o ogromnej wypłacie za walkę z Bombą! Ile zarobi Roślik?

Amadeusz Roślik w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco został zapytany o kwotę, która pojawi się przy najbliższym starciu. Popularny ”Ferrari” siedemnastego września podczas High Legue 4 ma do wyjaśnienia mocną spinę z Pawłem Bomba. Ile zarobi Roślik za najbliższą walkę?

Ferrari

W ostatnim czasie o Rośliku było naprawdę głośno. ”Ferrari” potwierdził informację, które zaczęły się ”roznosić” w internecie. Amadeusz zapewniał, że próbowano go zabić.

Ostatni pojedynek Amadeusz stoczył na FAME MMA 13. Miało to być głośne zakończenie konfliktu z Adrianem Polańskim na szalonych zasadach ”no time limit”. Ostatecznie walka odbyła się na zasadach bokserskich i nie zachwyciła…

Widzieliśmy 3-rundy, a po nich niejednogłośną decyzją sędziów wygrał Adrian ”Polak” Polański. Po walce pojawiło się sporo komentarzy nie zgadzających się z werdyktem. Trzeba jednak przyznać, że starcie należało do wyrównanych.

Ferrari o kwocie za walkę na High League 4!

Amadeusz Roślik ma do wyjaśnienia gorący konflikt z Pawłem Bombą. Tu jest naprawdę mocna spina, więc możemy spodziewać się tak zwanych dymów.

”Ferrari” w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco został zapytany o kwotę jaką dostanie za najbliższy pojedynek na High League 4.

Nie ma bańki. Powiedziałem, że blisko miliona. Podam taki przykład, nie mówię, że tak jest, ale na przykład – 750 tysięcy, to blisko miliona? Jest dość blisko. Niech sobie sami wszyscy odpowiedzą na to pytanie. Dobra powiem, więcej niż pół miliona. Już nie chodzi o kwoty za walkę, bo jakbym zarobił 1,5 mln to i tak połowę bym wydał, w końcu stan mojego konta przekroczy sześć zer. Bo też zostałem ogłoszony i na High League 4 i na FAME 16.

Amadeusz o zarobkach wspominał już wcześniej na insta stories.

Mordeczki bardzo ważny komunikat tam ktoś insynuuje, że ze mną walczy na High League’u oczywiście coś nie coś dostałem. Oferta jest blisko miliona, dopóki nie dostanę – nie, że ja, bo mnie można wyzywać… Ale dopóki Matka mojego dziecka, która została wyzwana od dzi*ek nie zostanie przeproszona ani moja kochana Mama. Za te pomówienia wiesz… Nie obchodzi mnie w jakiej to będzie formie. Czy Ty powiesz, że chciałeś mnie sprowokować czy cokolwiek to walki nie będzie. Dla mnie zasady są ważniejsze niż jakiekolwiek pieniądze.

Zobacz także:

Kolejna walka o pas na HIGH League 4. “Mini Majk” będzie bronić tytułu niskorosłych! Zaskoczeni?

Podczas gali HIGH League 4, 17 września w Arenie Gliwice, odbędą się dwa pojedynki mistrzowskie. Pas w kategorii niskorosłych bronił będzie Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski!

Mocna wymiana zdań Michała Cichego z Ciosem: Taki leszcz może mi buty czyścić co najwyżej! Widzieliście?

Dymy! Takie powstały na instagramie pomiędzy Michałem Cichym, a Adrianem Ciosem. Padły mocne słowa, więc niewykluczone, że w przyszłości dojdzie do takiego zestawienia. Co ciekawe zawodnik PRIME SHOW MMA zapowiada, że przy najbliższej konferencji wypłaci Cichemu… liścia!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis