MMA PLHighleagueHigh League 4: Denis Załęcki padł po kontuzji kolana! Artur Szpilka zwycięski!

High League 4: Denis Załęcki padł po kontuzji kolana! Artur Szpilka zwycięski!

Za nami co-main event gali High League 4, która odbywa się właśnie w Arenie Gliwice. W drugim najważniejszym starciu imprezy kibice zobaczyli pojedynek Artura Szpilki z Denisem Załęckim.

Szpilka

Co ciekawe, przed tym starciem ciężko było o złą krew między tymi zawodnikami aż do czasu. Na ostatniej konferencji prasowej Denis Załęcki i Artur Szpilka mieli sprzeczkę na temat wyjścia do klatki. “Bad Boy” wyszedł do tej walki z kontuzją kolana i chciał wychodzić jako drugi, żeby nie tracić czasu już w klatce.

Szpilka na to się nie zgodził i kibice jako pierwszego w klatce zobaczyli torunianina.

W klatce zobaczyliśmy bardzo intensywny początek ze strony Denisa Załęckiego. “Bad Boy” ruszył bardzo agresywnie, ale Szpila umiejętnie unikał szaleńczych ciosów rywala. Po chwili Załęcki cofając się doznał kontuzji kolana i padł na matę. Wówczas Artur Szpilka dokończył rywala dla formalności i oficjalnie wygrał to starcie w pierwszej rundzie.

Po walce obaj zawodnicy oddali sobie szacunek.

WYNIKI GALI HIGH LEAGUE 4

Zobacz także:

Michael Chandler twierdzi, że zawalczy z wygranym walki Oliveira vs Makhachev. Mateusz Gamrot reaguje! Widzieliście?

Popularny amerykański zawodnik mieszanych sztuk walki Michael Chandler ciągle celuje w pas mistrzowski organizacji UFC. Mało tego, Amerykanin twierdzi, że jest następny w kolejce do walki o tytuł!

Artur Sowiński chętnie stoczy dwie walki jednego wieczoru! Murański przyjmie wyzwanie?

Artur Sowiński (22-14) w mediach społecznościowych przyznał, że chętnie jednego wieczoru stoczy dwa pojedynki. Popularny ”Kornik” miał na myśli starcie z Mateuszem Murańskim. Czy zawodnik FAME MMA przyjmie wyzwanie?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis