MMA PLHighleagueHigh League 4: Czaro chciał wjechać i rozjechać, ale sam został rozjechany przez Kubę Nowaczkiewicza

High League 4: Czaro chciał wjechać i rozjechać, ale sam został rozjechany przez Kubę Nowaczkiewicza

Kolejna walka gali High League 4 za nami. W Arenie Gliwice tym razem na przeciwko siebie stanęli Jakub Nowaczkiewicz i Cezary „Czaro” Nykiel.

Nowaczkiewicz

Walka zaczęła się od mocnego i agresywnego ataku Czaro. Nykiel bardzo agresywnie ruszył w stronę rywala. Wyprowadzał mnóstwo ciosów, Nowaczkiewicz walczył na wstecznym. Po jednej z serii Nowaczkiewicz został naruszony, ale potem doszło do klinczu, w którym Czaro trafił Nowaczkiewicza w krocze, co dało mu chwilę czasu na dojście do siebie w neutralnym narożniku.

Po wznowieniu walki sytuacja zupełnie się zmieniła. To Nowaczkiewicz ruszył na rywala, zdołał go szybko obalić i zdobył dosiad, gdzie gradem ciosów zasypał przeciwnika zmuszając sędziego do przerwania starcia.

Czaro zatem w myśl dewizy swojego trenera Mirosława Oknińskiego chciał “wjechać i rozjechać”, ale niestety dla niego sam został rozjechany.

WYNIKI GALI HIGH LEAGUE 4

Zobacz także:

Michael Chandler twierdzi, że zawalczy z wygranym walki Oliveira vs Makhachev. Mateusz Gamrot reaguje! Widzieliście?

Popularny amerykański zawodnik mieszanych sztuk walki Michael Chandler ciągle celuje w pas mistrzowski organizacji UFC. Mało tego, Amerykanin twierdzi, że jest następny w kolejce do walki o tytuł!

Artur Sowiński chętnie stoczy dwie walki jednego wieczoru! Murański przyjmie wyzwanie?

Artur Sowiński (22-14) w mediach społecznościowych przyznał, że chętnie jednego wieczoru stoczy dwa pojedynki. Popularny ”Kornik” miał na myśli starcie z Mateuszem Murańskim. Czy zawodnik FAME MMA przyjmie wyzwanie?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis