MMA PLNajnowszeHighleagueHigh League 4: Błyskawiczna wygrana Mini Majka nad Salimem Chiboub w walce o pas niskorosłych!

Za nami walka mistrzowska na gali High League 4. W pojedynku, którego stawką był pas mistrzowski niskorosłych zmierzyli się aktualnie panujący czempion Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski i pochodzący z Francji Salim Chiboub.

Majk

Co prawda kilogramów w klatce nie było wiele, za to odwagi cała masa!

Walka trwała zaledwie… 34 sekundy! Mini Majk szybko ruszył po rywala, zdołał go obalić i po chwilowej stabilizacji pozycji dominującej, zdołał założyć krucyfiks i wykluczając rękę Francuza, Mini Majk zasypał rywala serią ciosów.

Sędzia widząc tę technikę musiał walkę przerwać. Salim Chiboub nie zgadzał się z tym przerwaniem, ale wg obowiązujących zasad jego sytuacja wymagała przerwania przez sędziego.

WYNIKI GALI HIGH LEAGUE 4

Popularny amerykański zawodnik mieszanych sztuk walki Michael Chandler ciągle celuje w pas mistrzowski organizacji UFC. Mało tego, Amerykanin twierdzi, że jest następny w kolejce do walki o tytuł!

Artur Sowiński chętnie stoczy dwie walki jednego wieczoru! Murański przyjmie wyzwanie?

Artur Sowiński (22-14) w mediach społecznościowych przyznał, że chętnie jednego wieczoru stoczy dwa pojedynki. Popularny ”Kornik” miał na myśli starcie z Mateuszem Murańskim. Czy zawodnik FAME MMA przyjmie wyzwanie?