MMA PLHighleagueHigh League 3: Zusje po walce z Lil Masti trafiła do szpitala! Jest nagranie

High League 3: Zusje po walce z Lil Masti trafiła do szpitala! Jest nagranie

Kamila Smogulecka stanęła przed naprawdę sporym wyzwaniem podczas gali High League 3 w Ergo Arenie. Aniela ”Lil Masti” Bogusz nie pierwszy raz udowodniła, że jest najlepszą freak fighterką w naszym kraju. Popularna ”Zusje” po walce trafiła do szpitala.

Zusje

Pojedynek dostarczył sporo emocji. Smogulecka zapewniała, że ciosy przeciwniczki nie robią na niej wrażenia.. Nic to jednak nie zmienia. ”Lil Masti” była szybsza, dobrze pracowała na nogach, a dodatkowo zdecydowanie częściej dochodziła do celu ze swoimi akcjami. Aniela dominowała coraz bardziej. Na twarzy ”Zusje” widzieliśmy skutki kolejnych uderzeń przeciwniczki. Aniela po całym dystansie wygrała pewną jednogłośną decyzją sędziów.

Zusje trafiła do szpitala!

Kamila Smogulecka po walce z Anielą Bogusz trafiła do szpitala. ”Zusje” stoczyła swój pierwszy pojedynek w High League. Przypomnijmy, że zestawienie z ”Lil Masti” odbyło się na szalonych zasadach – boks biramński.

Całe nagranie poniżej:

Na twitterze pojawiły się również mocne zdjęcia po walce Zusje:

High League 3: Wyniki na żywo!

Alberto Simao pok. Marcin Dubiel przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Dubiel zostawił serce w klatce, ale nie dał rady silniejszemu Alberto, który wygrał decyzją
Robert “Robur WK” Orzechowski pok. Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika w pierwszej rundzie przez TKO (kontuzja nogi). Relacja z walki: High League 3: Hardkorowy Koksu skończył z kontuzją już na początku walki z Roburem WK!
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz pok. Zusje Astafiewa przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lil Masti zdewastowała twarz Zusje po krwawej walce w boksie birmańskim
Denis “Bad Boy” Załęcki – Mateusz “Don Diego” Kubiszyn – walka wstrzymana. Odbędzie się w innym terminie i będzie dostępna na youtube High League.
Ewa “Kleo” Brodnicka pok. Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Ewa Brodnicka wypunktowała Kamilę Wybrańczyk. Kibice w trzeciej rundzie gwizdali
Extrafight K-1: Dawid “Crazy” Załęcki pok. Alan “Alanik” Kwieciński w pierwszej rundzie przez TKO (trzykrotne liczenie). Relacja z walki: High League 3: Dawid Załęcki skończył Alana szybciej niż Denis! Bomba na banie i kończymy balet!
Kamil Kossakowski pok. Łukasz “Lukas TV” Wdowiak przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lukas TV uciekał przed Kamilem Kossakowskim i przegrał decyzją sędziów
Mateusz “Tarzan” Leśniak pok. Paweł “Scarface” Bomba w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w stójce). Relacja z walki: High League 3: Tarzan odpalił Bombę w pierwszych sekundach walki!
Alan “Alan Człowieku” Godziński pok. Przemysław “Kolar” Kolarczyk w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w parterze). Relacja z walki: High League 3: Alan Człowieku znokautował Kolara! Wcześniej sędzia upomniał zawodników, by zaczęli się bić!

Zobacz także:

Łukasz Jurkowski o sytuacji na High League 3: Muszą nauczyć się od KSW jak załatwia się takie sprawy! Widzieliście?

Komentator MMA, analityk sportów walki, były zawodnik i tancerz, obecny konferansjer i wierny kibic Legii Warszawa – Łukasz “Juras” Jurkowski przedstawił swój punkt widzenia odnoszący się do sytuacji, która miała miejsce na gali High League 3.

Marcin Najman komentuje awanturę na High League 3! ”El Testosteron” uderza w Boxdela! Co wy na to?

Marcin Najman skomentował awanturę, która miała miejsce na High League 3 w Ergo Arenie. Malik Montana pojawił się w klatce i ogłosił, że walka Denisa Załęckiego z Mateuszem Kubiszynem zostaje odwołana. Pojedynek odbędzie się już niebawem i będzie to rekompensata dla fanów, którzy byli zawiedzeni całą sytuacją.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis