MMA PLHighleagueHigh League 3: To wymsknęło się spod kontroli! Rękoczyny na konferencji, leciały butelki!

High League 3: To wymsknęło się spod kontroli! Rękoczyny na konferencji, leciały butelki!

Pierwsza część pierwszej konferencji przed High League 3 była pełna emocji! Alan ”Alan Człowieku” Godziński, Przemysław ”Kolar” Kolarczyk, Paweł ”Scarface” Bomba oraz Mateusz ”Tarzan” Leśniak nie wytrzymali nerwów i kilkukrotnie doszło do rękoczynów. Ochrona miała bardzo dużo pracy. W międzyczasie doszło także do jednej ciekawej sytuacji.

High League 3: To wymsknęło się spod kontroli! Rękoczyny na konferencji, leciały butelki!
Foto: High League

Organizacja High League na pierwszej konferencji przed trzecią galą ogłosiła pełną kartę walk (czytaj więcej). Ostatnie karty w postaci czterech uczestników zostały odsłonięte i właśnie od nich rozpocznie się czerwcowe wydarzenie.

Od pierwszej wymiany zdań widać było, że w powietrzu czuć nerwową atmosferę. Każda dyskusja Pawła “Scarface” Bomby i Mateusza “Tarzana” Leśniaka obfitowała w wyzwiska i wulgarne krzyki. Jednak pierwsi sprawiedliwość na pięści postanowili sobie wyznaczyć bohaterowie drugiej walki, czyli “Alan Człoweku” oraz “Kolar”.

High League 3: awantura na konferencji!

Zaczęło się od Kolarczyka, który nazwał swojego rywala “pseudoraperem”. Godziński początkowo spokojnie reagował na słowa oponenta, ale ten sprowokował Alana do tego stopnia, że obaj wybiegli na środek, a interweniować musiała ochrona. Po chwili, kiedy wydawało się, że sytuacja się uspokoiła panowie znów starli się ze sobą, leciały tam ciosy!

“Scarface” oraz “Tarzan” zobaczyli, że sprawy można załatwiać tak, jak koledzy obok i również wystartowali do siebie. Ochroniarze byli blisko i uspokoili obu zawodników. Malik Montana w międzyczasie zarządził Face to Face, gdzie było jeszcze goręcej. Widać pomiędzy nimi prawdziwy konflikt!

Doszło również do ciekawej sytuacji. Operator kamery, chcąc nagrać z bliska zadymę Bomby z Leśniakiem wywrócił się, na co publika zareagowała śmiechem. Montana przywołał go na środek i uciął krótką pogawędkę, podczas której wyszło, że być może w przyszłości zobaczymy pana Michała Kosińskiego w klatce?!


Zobacz także:

WOTORE 5: Marcin Wrzosek rozbił Bakocevicia łokciami i… głową. Szybka wygrana “Polskiego Zombiego”

Marcin Wrzosek błyskawicznie i łatwo pokonał Vaso Bakocevica w walce wieczoru gali WOTORE 5 w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Pojedynek zakończył się już w pierwszej rundzie a polski “Zombie” w jego skończeniu skorzystał również z… głowy.

WOTORE 5: Michał Królik zdemolował Batrę. 2-0 dla “Matrixa”! Co za nokaut! [WIDEO]

To była prawdziwa demolka. Michał Królik szybko znokautował Bartosza Batrę podczas gali WOTORE 5 w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis