MMA PLDenis ZałęckiHigh League 3: Nie będzie walki Denis Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn!

High League 3: Nie będzie walki Denis Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn!

Szok! Nie będzie długo wyczekiwanej walki między Denisem Załęckim a Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem, która miała być ostatnim starciem gali High League 3! Pojedynek ten wstrzymano ze względów bezpieczeństwa!

High League 3

Pierwotnie walka ta miała odbyć się tuż po zakończeniu formalnego main eventu imprezy, którą był pojedynek Alberto z Marcinem Dubielem.

Organizatorzy zdecydowali się na taki ruch z powodu podwyższonego ryzyka, którym określali starcie “Bad Boya” z “Don Diego”.

Przed rozpoczęciem tego pojedynku w klatce w Ergo Arenie pojawił się Malik Montana i ogłosił, że walka Denisa Załęckiego z Mateuszem Kubiszynem ze względów bezpieczeństwa nie odbędzie się na dzisiejszej gali. Starcie to będzie można obejrzeć w późniejszym terminie na youtube High League.

Przyczyną przerwania gali było wtargnięcie na Ergo Arenę pseudokibiców, którzy zakłócili porządek przeprowadzenia gali High League 3 do końca.

Póki co nie wiemy kiedy dokładnie dojdzie do walki Denis Załęcki vs Mateusz Kubiszyn, dlatego polecamy śledzić profile organizacji High League w mediach społecznościowych. Niebawem na pewno dowiemy się kiedy zapis z tego starcia zostanie opublikowany na youtube.

Aktualnie czekamy na kolejne wiadomości prosto z Ergo Areny, gdzie przebywa kilku redaktorów portalu MMA.PL, czekających na uspokojenie się sytuacji w hali.

Śledźcie uważnie nasz portal oraz profile w mediach społecznościowych i kanał na Youtube, gdzie niedługo pojawią się materiały z High League 3!

Kanał MMAPL TV znajdziecie TUTAJ -> MMAPL NA YOUTUBE

Zobacz także:

High League 3: Wyniki NA ŻYWO! Wielkie emocje na gali! Zobacz, kto wygrał pojedynki

Gala High Leauge 3 już na żywo! Kibice doczekali się wydarzenia, które można oglądać live w systemie PPV lub będąc na żywo w ERGO ARENIE na granicy Gdańska i Sopotu. W tym artykule można śledzić wyniki walka po walce. Kto wygrał swoje pojedynki? – Zobacz! Start o godzinie 20:00.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis