MMA PLHighleagueHigh League 3: Lukas TV ma do wyjaśnienia konflikt z Kossakowskim w Ergo Arenie!

High League 3: Lukas TV ma do wyjaśnienia konflikt z Kossakowskim w Ergo Arenie!

Łukasz Wdowiak i Kamil Kossakowski stoczą swoją drugą walkę w organizacji High League. Do ich starcia dojdzie czwartego czerwca w Ergo Arenie. Tu jest do wyjaśnienia pewna spina. Popularny ”Lukas TV” tuż po ostatniej walce nie ukrywał, że ma dużą niechęć do Kossakowskiego. Będą dymy na pierwszej konferencji? O wszystkim się przekonanym w najbliższą środę.

Lukas

Łukasz pochodzi z okolic Lublina. Nagrywa filmy z ukrytej kamery, w których zdarza mu się wyjść na miasto w szlafroku, podrywać dziewczyny jak Johnny Bravo czy wcielać w postaci dresiarza i rolnika, którym jest na co dzień.

”Lukas TV’ filmy umieszcza na YouTubie, gdzie obserwuje go prawie milion subskrybentów. W najpopularniejszym materiale udawał, że zapomniał spodni. Zyskało to ponad osiem milionów wyświetleń. Wszystkie wideo jego autorstwa zebrały prawie 200 milionów odsłon. Poza tym nagrywał on filmiki z najsłynniejszymi twórcami w Polsce.

Poza tym Wdowiak pokazuje, jak pokonać nieśmiałość. Prowadzi kursy i napisał książkę ”Co ludzie o Tobie pomyślą”, w której krok po kroku uczył jak przestać przejmować się opinią innych i stać się bardziej pewnym siebie. Ostatnio zajął się także produkcją muzyki disco polo pod pseudonimem ”MC Świerzb”.

Będzie się działo!

Na najbliższej gali High League 3 dojdzie do starcia Łukasza Wdowiaka z Kamilem Kossakowskim. O takiej potencjalnej walce mówiło się tuż po pierwszej edycji. 

Przypomnijmy, że Wdowiak zmierzył się z Kossakowskim na gali High League 1. Było to jednak szalone starcie, w którym było trzech uczestników i miało dojść do formuły ”każdy z każdym”. Okazało się, że ”Lukas TV” dogadał się z Sebastianem ”Bunio” Szabunio i obaj ruszyli na Kossakowskiego. Taka decyzja przyniosła sporo kontrowersji, a kibice w pewnym momencie mocno wygwizdali zachowanie Wdowiaka i ”Bunia”. 

Aktualna karta walk:
Alberto “Alberto” Simao vs Marcin Dubiel
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa (LETHWEI)
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
Łukasz ”Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski

Zobacz także:

Krzysztof Jotko ostro odpowiada Abusowi: Powiedz mi to w oczy, Ty tchórzliwa dzi*ko! Widzieliście?

Jest mocna odpowiedź Krzysztofa Jotki (24-5). Zawodnik UFC postanowił w mocnych słowach odnieść się do komentarza Dominika Abusa.

Załęcki o sterydach: Nie wpi**dalam całej apteki jak tu wszyscy osiedlowi sterydziarze! Co wy na to?

Podczas konfrontacji Denisa Załęckiego z Mateuszem Kubiszynem pytania mieli szansę zadać widzowie naszego portalu. ”Bad Boy” został zapytany ”czy wyobraża sobie życie bez sterydów”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis