MMA PLDenis ZałęckiHigh League 3 Extra: Mamy karty punktowe po walce ”Don Diego” z Denisem Załęckim!

High League 3 Extra: Mamy karty punktowe po walce ”Don Diego” z Denisem Załęckim!

Są karty punktowe po dzisiejszej walce Denisa Załęckiego z Mateuszem Kubiszynem na High League 3 Extra. Po pełnym dystansie ”Don Diego” wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Załęcki

Tuż po walce został oddany szacunek z obu stron. Jako pierwszy z inicjatywą wyszedł Denis Załęcki, który podał rękę przeciwnikowi i zapewnił, że jest to dobry sportowiec.

Jako człowieka za twoje zachowanie Cię nie szanuje dobrze o tym wiesz, ale pokazałeś charakter. Szkoda, że nie chciałeś bić się w stójce, uciekałeś, ale pokazałeś jaja. Biliśmy się także podam Ci sportową rękę, gratulacje.

Kubiszyn również oddał szacunek przeciwnikowi.

Gratuluje Denisowi za dwie rzeczy. Naprawdę mordo wielki szacun. Dziękuje ci za sportowa walkę i sportowe zachowanie. Mam nadzieję, że nasze drogi się zejdą i będziemy walczyć do jednej bramki. W całym konflikcie mega szacun, że zmieniłeś podejście do social mediów, że chcesz pokazywać się z dobrej strony. Szacun.

Mamy karty punktowe po walce!

Sędziowie byli zgodni po dzisiejszej walce Denisa Załęckiego z Mateuszem Kubiszynem na High League 3 Extra. ”Bad Boy” wygrał pierwszą odsłonę, kolejne dwie należały do Kubiszyna.

Tak walkę Załęcki vs Kubiszyn punktowali sędziowie 💪🏻

Posted by HIGH League on Monday, June 20, 2022

High League 3: Wyniki!

Alberto Simao pok. Marcin Dubiel przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Dubiel zostawił serce w klatce, ale nie dał rady silniejszemu Alberto, który wygrał decyzją
Robert “Robur WK” Orzechowski pok. Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika w pierwszej rundzie przez TKO (kontuzja nogi). Relacja z walki: High League 3: Hardkorowy Koksu skończył z kontuzją już na początku walki z Roburem WK!
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz pok. Zusje Astafiewa przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lil Masti zdewastowała twarz Zusje po krwawej walce w boksie birmańskim
Denis “Bad Boy” Załęcki – Mateusz “Don Diego” Kubiszyn – walka wstrzymana. Odbędzie się w innym terminie i będzie dostępna na youtube High League.
Ewa “Kleo” Brodnicka pok. Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Ewa Brodnicka wypunktowała Kamilę Wybrańczyk. Kibice w trzeciej rundzie gwizdali
Extrafight K-1: Dawid “Crazy” Załęcki pok. Alan “Alanik” Kwieciński w pierwszej rundzie przez TKO (trzykrotne liczenie). Relacja z walki: High League 3: Dawid Załęcki skończył Alana szybciej niż Denis! Bomba na banie i kończymy balet!
Kamil Kossakowski pok. Łukasz “Lukas TV” Wdowiak przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lukas TV uciekał przed Kamilem Kossakowskim i przegrał decyzją sędziów
Mateusz “Tarzan” Leśniak pok. Paweł “Scarface” Bomba w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w stójce). Relacja z walki: High League 3: Tarzan odpalił Bombę w pierwszych sekundach walki!
Alan “Alan Człowieku” Godziński pok. Przemysław “Kolar” Kolarczyk w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w parterze). Relacja z walki: High League 3: Alan Człowieku znokautował Kolara! Wcześniej sędzia upomniał zawodników, by zaczęli się bić!

Zobacz także:

Sebastian Rajewski uderza w Mariana Ziółkowskiego po KSW 71. Zarzuca mu bycie… aktorem! Co wy na to?

Sebastian Rajewski nie zgadza się z werdyktem po gali KSW 71 w Toruniu i uderza w swojego oponenta Mariana Ziółkowskiego.

Klepnięte! Usyk vs Joshua 2 o multum pasów w boksie się dzieje! Znamy datę i miejsce walki! Kto wygra?

To już oficjalna wiadomość! Kibice pięściarstwa na najwyższym poziomie mogą zacząć świętować zakontraktowanie jednego z najgłośniejszych rewanżów w wadze ciężkiej w ostatnich latach! Starcie Oleksandr Usyk vs Anthony Joshua jest już klepnięte!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis