MMA PLDenis ZałęckiHigh League 3 Extra: Don Diego zdradza klucz do zwycięstwa nad Denisem Załęckim!

High League 3 Extra: Don Diego zdradza klucz do zwycięstwa nad Denisem Załęckim!

Mateusz Kubiszyn odnotował jakże ważne zwycięstwo. Dziś podczas High League 3 Extra doszło do jego wyczekiwanego starcia z Denisem Załęckim. To było spore zaskoczenie, bowiem pojedynek potrwał cały dystans. Kubiszyn po 3-rundach mógł cieszyć się ze zwycięstwa po jednogłośnej decyzji sędziów.

Kubiszyn

Mało kto by się spodziewał, że większość tego pojedynku zobaczymy w parterze. W stójce zaś obaj mieli swoje momenty. Kubiszyn próbował zaskoczyć front kickiem. Denis wyprowadzał high kicki, a dodatkowo atakował niskim kopnięciem. W pierwszej rundzie sprowadzenie zdobył Załęcki, w drugiej zaś Kubiszyn.

Trzecia runda była decydująca. Wydawało się, że ”Bad Boy” zdobędzie obalenie. ”Don Diego” był na to przygotowany i to ostatecznie on wylądował z góry. Sędzia podniósł walkę do stójki. Denis ruszył z ciosami, ale Mateusz już do końca nie zamierzał ryzykować.

Kubiszyn: Jak już Denis sprowadził mnie do parteru to się posypało!

Mateusz Kubiszyn nie ukrywał, że był to trudny pojedynek! ”Don Diego” z szacunkiem wypowiedział się o swoim przeciwniku.

Witam Ciebie, witam wszystkich. No tak, trudna walka, bardzo trudna walka była ze względu na tą płaszczyznę. Póki była stójka było okey, fajnie. Plan był, wszystko szło dobrze, ale jak już Denis sprowadził mnie do parteru to się posypało. Wstałem później do stójki i myślę ”o jaa” ręce kurcze takie papierowe się zrobiły. Myślę trzeba sobie działać jakoś inaczej i powoli, powoli jak się trafiła okazja to też znając punktacje w MMA – wiedziałem, że trzeba obalać żeby zdobywać przewagę punktową (…) Fajnie we freak fightach. zwłaszcza formuła MMA, gdzie jestem laikiem. Mogę toczyć równe walki z zawodnikami co słabo się prezentują w parterze

High League 3: Wyniki!

Alberto Simao pok. Marcin Dubiel przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Dubiel zostawił serce w klatce, ale nie dał rady silniejszemu Alberto, który wygrał decyzją
Robert “Robur WK” Orzechowski pok. Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika w pierwszej rundzie przez TKO (kontuzja nogi). Relacja z walki: High League 3: Hardkorowy Koksu skończył z kontuzją już na początku walki z Roburem WK!
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz pok. Zusje Astafiewa przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lil Masti zdewastowała twarz Zusje po krwawej walce w boksie birmańskim
Denis “Bad Boy” Załęcki – Mateusz “Don Diego” Kubiszyn – walka wstrzymana. Odbędzie się w innym terminie i będzie dostępna na youtube High League.
Ewa “Kleo” Brodnicka pok. Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Ewa Brodnicka wypunktowała Kamilę Wybrańczyk. Kibice w trzeciej rundzie gwizdali
Extrafight K-1: Dawid “Crazy” Załęcki pok. Alan “Alanik” Kwieciński w pierwszej rundzie przez TKO (trzykrotne liczenie). Relacja z walki: High League 3: Dawid Załęcki skończył Alana szybciej niż Denis! Bomba na banie i kończymy balet!
Kamil Kossakowski pok. Łukasz “Lukas TV” Wdowiak przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lukas TV uciekał przed Kamilem Kossakowskim i przegrał decyzją sędziów
Mateusz “Tarzan” Leśniak pok. Paweł “Scarface” Bomba w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w stójce). Relacja z walki: High League 3: Tarzan odpalił Bombę w pierwszych sekundach walki!
Alan “Alan Człowieku” Godziński pok. Przemysław “Kolar” Kolarczyk w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w parterze). Relacja z walki: High League 3: Alan Człowieku znokautował Kolara! Wcześniej sędzia upomniał zawodników, by zaczęli się bić!

Zobacz także:

Piękne obrazki po gali KSW 71! Szpilka i Radchenko gratulują sobie po walce! [WIDEO] Widzieliście?

Piękny obrazek po gali KSW 71 w Toruniu – tu widać duży szacunek. Artur Szpilka i Sergey Radchenko za kulisami sobie pogratulowali. ”Szpila” dotrzymał słowa i dał Ukraińcowi szansę na rewanż. To był świetny debiut w wykonaniu wojownika pochodzącego z Wieliczki. Polak w drugiej rundzie zakończył pojedynek przed czasem.

Bonus BGC nie powiedział ostatniego słowa! Piotr Witczak zapowiada kolejną walkę! Co wy na to?

Jak widać Piotr Witczak nie zamierza kończyć swojej przygody ze sportami walki. Popularny ”Bonus BGC” za pomocą insta stories zapowiedział kolejny pojedynek. Witczak w tym starciu będzie szukał pierwszego zawodowego zwycięstwa. Była wygrana z Krzysztofem ”Bodychristem” Ciesielskim, lecz była to formuła K-1. Czy Witczak przełamie klątwę? Wielu kibiców twierdzi, że Piotr jest w stanie pokonać tylko wspomnianego Ciesielskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis