MMA PLHighleagueHigh League 3: Dzień z Zusje przed walką z Lil Masti w Ergo Arenie! [WIDEO]

High League 3: Dzień z Zusje przed walką z Lil Masti w Ergo Arenie! [WIDEO]

Jest kolejny ciekawy materiał od High League przed trzecią edycją, która odbędzie się czwartego czerwca w Ergo Arenie. Kamila Smogulecka na zasadach boksu birmańskiego zmierzy się z Anielą ”Lil Masti” Bogusz. Dla ”Luxuri Astaroth” będzie to pierwszy pojedynek w nowej organizacji.

Zusje

26-latek stoczyła cztery pojedynki w organizacji FAME MMA. Smogulecka w debiucie zmierzyła się z Martą Linkiewicz. Te starcie kibice zapamiętają na długo. ”Luxuria” do samego końca nie chciała odpuścić i próbowała zaskoczyć czymś ”LinkiMaster”. Smogulecka ostatni pojedynek odnotowała na FAME MMA 12, gdzie jednogłośną decyzją sędziów pokonała Martę ”MartiRenti” Rentel.

Kamila od zawsze jest związana ze sportem. Już od najmłodszych lat grała w tenisa, gdzie odnosiła sukcesy. Zawsze cieszyła ją rywalizacja, a może teraz pokocha mieszane sztuki walki? Tego nie można wykluczyć.

Zusje jest w dobrej formie!

Kamila Smogulecka będzie chciała zaskoczyć w Ergo Arenie! Czwartego czerwca czeka ją nie lada wyzwanie w postaci Anieli ”Lil Masti” Bogusz, która jest zdecydowaną faworytką.

Smogulecka do najbliższej walki przygotowuje się pod okiem Kacpra Formeli (13-4). ”Polish Machida” to przede wszystkim mistrz organizacji Fight Exclusive Night. Tytuł wywalczył w ostatniej walce, gdy po minucie i 4-sekundach z kwitkiem odprawił Nicolae Hantea. Smogulecka zapewnia, że są to jej najcięższe przygotowania i potwierdzi to w klatce.

Całe materiał poniżej:

Karta walk:
Alberto Simao vs Marcin Dubiel
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa “Kleo” Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
Extrafight K-1: Alan “Alanik” Kwieciński vs Dawid “Crazy” Załęcki
Łukasz “Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski
Mateusz “Tarzan” Leśniak vs Paweł “Scarface” Bomba
Przemysław “Kolar” Kolarczyk vs Alan “Alan Człowieku” Godziński

Zobacz także:

Omielańczuk nie widzi szans Pudziana w starciu z Materlą: Nie ma ani jednego atutu na Michała!  Co wy na to?

Daniel Omielańczuk (25-12-1) w rozmowie z portalem FanSportu.pl wypowiedział się o nadchodzącej walce wieczoru KSW 70. Na gali w Łodzi zobaczymy szalone starcie Mariusza Pudzianowskiego (16-7) z Michałem Materlą (31-8). Nasz czołowy ciężki nie widzi szans Pudziana w starciu z byłym mistrzem KSW w wadze średniej.

Mirosław Okniński ogląda i komentuje trening Murańskiego: Nie popieram walk w tym wieku! Widzieliście?

Nie tak dawno na kanale MMA-bądź na bieżąco pojawił się trening Jacka Murańskiego. Hubert Mściwujewski postanowił pokazać nagranie trenerowi Mirosławowi Oknińskiemu. Prekursor MMA miał ocenić umiejętności ”Murana”, który przygotowuje się do drugiego starcia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis