MMA PLDawid ZałęckiHigh League 3: Dawid Załęcki zdradził co go przekonało do walki z Kwiecińskim!

High League 3: Dawid Załęcki zdradził co go przekonało do walki z Kwiecińskim!

Dawid Załęcki w rozmowie z portalem FanSportu.pl zdradził co go przekonało do walki z Alanem Kwiecińskim. Do ich pojedynku dojdzie już czwartego czerwca w Ergo Arenie. Podczas High League 3 zobaczymy starcie w formule K-1 w małych rękawicach (piąstkówkach).

Kwieciński

Dawid Załęcki po raz pierwszy zawalczy w starciu zawodowym i w HIGH League. Ma jednak duże doświadczenie w walkach jako streetfighter. Można być pewnym, że “Crazy” w starciu z “Alanikiem” da z siebie wszystko. Znając charakter jego syna, Denisa, musimy być gotowi na bardzo mocne uderzenia również w wykonaniu Dawida!

Warto zaznaczyć, że Załęcki ma za sobą jeden start. Był to Puchar Polski, gdzie pewnie wygrał. Na gali High League 3 zobaczymy też walkę jego syna – Denisa Załęckiego, który podejmie Mateusza ”Don Diego” Kubiszyna.

Załęcki: Bałem się, że mnie zamęczy i postanowiłem się zgodzić!

Dawid Załęcki w rozmowie z FanSportu.pl przyznał, że to jego syn Denis przekonał go do walki na High League 3.

Synuś mnie z 2-3 dni męczył, męczył i bałem się, że mnie zamęczy i postanowiłem się zgodzić.Denis użył takiego tekstu ”Ojciec weź, idź w końcu go napier*dol, żebym ja nie musiał z nim walczyć, bo ja chcę walczyć z normalnymi ludźmi, normalnymi zawodnikami czy nie takimi jak on tam na niego mówi (…) Nie jestem gotów wejścia do tego świata freak fightu, nie byłem i nadal nie chcę, ale wyszło jak wyszło. Nie jestem przekonany, ale zobaczymy (…) Nie wiem ciężko mi powiedzieć co będzie w przyszłości, bo nie chcę kłamać tak bądź nie, ale na chwilę obecną to jest taki wyjątek w moim życiu, nie wiem jak to się potoczy. Nie planowałem i dalej nie planuje, ta sytuacja sama wyszła, sama się nakręciła tak naprawdę.      

Karta walk: 
Alberto Simao vs Marcin Dubiel 
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika 
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa 
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa “Kleo” Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
Extrafight K-1: Alan “Alanik” Kwieciński vs Dawid “Crazy” Załęcki
 Łukasz “Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski
 Mateusz “Tarzan” Leśniak vs Paweł “Scarface” Bomba
Przemysław “Kolar” Kolarczyk vs Alan “Alan Człowieku” Godziński  

Zobacz także:

Tyburski ostro o Hardkorowym Koksie: K*rwa niech on idzie w końcu do szkoły i te IQ podszkoli! Widzieliście?

Paweł Tyburski w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim wypowiedział się również o Robercie Burneice. Przypomnijmy, że na pierwszej konferencji High League 3 doszło do spięcia pomiędzy ”Tyborim”, a ”Hardkorowym Koksem”.

Mariusz Pudzianowski w FAME MMA? Pudzian zabiera głos!

Mariusz Pudzianowski w FAME MMA? Scenariusz ten od kilku lat pojawia się w głowach wielu fanów MMA. Czy jest to jednak możliwe? “Pudzian” wyjaśnia!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis