MMA PLHighleagueHigh League 3: Czy to był najdłuższy face to face w historii? Lil Masti i Zusje dyskutowały na scenie!

High League 3: Czy to był najdłuższy face to face w historii? Lil Masti i Zusje dyskutowały na scenie!

Wydaje się, że był to najdłuższy face to face w historii freak fightów. Już na początku drugiego panelu doszło do spotkania oko w oko Anieli Bogusz z Kamilą Smogulecką. Za kulisami pomiędzy nimi miało dojść do spiny.

Masti

Aniela Bogusz nie ma konkurencji w polskich freak-fightach. “Lil Masti” wygrała dwie pierwsze walki w bardzo efektownym stylu. Podczas pierwszej gali High  League również była bezkonkurencyjna. W sierpniu ubiegłego roku w Ergo Arenie pokonała przed czasem pięściarską mistrzyni świata, Ewę “Kleo” Brodnicką. Starciu towarzyszyły “dymy”, których na długo nie zapomnimy.

Popularna influencerka i youtuberka do Trójmiasta wróci w nowej formule walki. Zapoczątkuje nową erę w historii polskich freak-fightów i zmierzy się z Zusje Astafiewą w legendarnym boksie birmańskim, znanym również jako lethwei. Do walki dojdzie już czwartego czerwca na High League 4.

Długi face to face!

Tak długiego face to face kibice nie widzieli. Już na początku konferencji Kamila Smogulecka z Anielą Bogusz popatrzyły sobie głęboko w oczy. Wydawało się, że może dojść do przepychanek.. Skończyło się jednak na długiej rozmowie. Rozwiązanie ich spięcia zobaczymy w najbliższą sobotę.

Całą konferencję zobaczymy poniżej:

Karta walk:
Alberto Simao vs Marcin Dubiel
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa “Kleo” Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
Extrafight K-1: Alan “Alanik” Kwieciński vs Dawid “Crazy” Załęcki
Łukasz “Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski
Mateusz “Tarzan” Leśniak vs Paweł “Scarface” Bomba
Przemysław “Kolar” Kolarczyk vs Alan “Alan Człowieku” Godziński

Zobacz także:

Okniński komentuje walkę Pudziana i nawołuje do rewanżu z Kołeckim! Co wy na to?

Mirosław Okniński postanowił zabrać głos w mediach społecznościowych po kapitalnym zwycięstwie Mariusza Pudzianowskiego (17-7). 45-latek już w pierwszej rundzie znokautował Michała Materlę (31-9). Prekursor MMA ma już nawet pomysł – kto mógłby być kolejnym przeciwnikiem Pudzianowskiego. Trener wskazał swojego podopiecznego Szymona Kołeckiego (10-1). Czy w przyszłości dojdzie do rewanżu tego nie można wykluczyć?

Michał Kita z mocnym przesłaniem po KSW 70: Zrozumcie pseudo znawcy! Widzieliście?

Michał Kita (21-14-1) z ostrym przesłaniem w mediach społecznościowych. ”Masakra” apelował do ekspertów, dziennikarzy i znawców po gali KSW 70, która wczoraj odbyła się w Łodzi. Trzeba przyznać, że podczas tego wydarzenia nie brakowało niespodzianek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis