MMA PLHighleagueHigh League 3: Awantura na trybunach! Denis Załęcki wraz z ojcem zaatakowali Alana! [WIDEO]

High League 3: Awantura na trybunach! Denis Załęcki wraz z ojcem zaatakowali Alana! [WIDEO]

Zła krew pomiędzy Alanem Kwiecińskim a Denisem Załęckim cały czas kipi! Na konferencji przed High League 3 doszło do wielkiej awantury! Od czego się zaczęło? Na trybunach w akcję wkroczył nawet ojciec “Bad Boy’a”!

High League 3
Foto: High League 3

Walka Denisa Załęckiego z Alanem Kwiecińskim na High League 2 nie zakończyła konfliktu. Przypomnijmy, że był to wówczas najgorętszy pojedynek gali. Na Rundkach oraz podczas ważenia doszło do wielu absurdalnych sytuacji. Koniec końców starcie wygrał “Bad Boy”, a Alan leżał kilkukrotnie na deskach. Mimo to Denisowi nie udało się wówczas znokautować oponenta.

High League 3: Denis Załęcki nie wytrzymał!

Załęcki na trzeciej gali debiutuje w formule MMA, a jego rywalem jest Mateusz “Don Diego” Kubiszyn, mistrz GROMDA. Między panami doszło do kilku mocniejszych wymian zdań, ale eskalację nerwów Denisa wywołała konfrontacja z byłym przeciwnikiem.

Najpierw Denis wulgarnie wymieniał się zdaniami z Kwiecińskim. Trudno było złapać kontekst tej wypowiedzi, ponieważ Alan krzyczał z trybun, nie mając mikrofonu. Później jednak wszedł na scenę i nawzajem wyzywał się z “Bad Boy’em”.

Po chwili “Alanik” wrócił na trybuny, ale sytuacja się nie uspokoiła. Kwieciński krzyczał coś w kierunku Załęckiego, a w tym czasie ojciec Denisa wystartował do Alana. Zaraz później “Bad Boy” pobiegł na widownię i uderzył rywala z drugiej gali.

Czy obaj w przyszłości ponownie spotkają się w klatce?

Sytuacja wydarzyła się pod koniec czwartej części konferencji:

Zobacz także:

Zarobki w UFC? Dana White: Jake Paul wygaduje bzdury pod kliknięcia

Zarobki w organizacji UFC to temat długi jak sieć autostrad w Chinach. Są zwolennicy systemu promowania zawodników amerykańskiego giganta, ale są i poważni krytycy. Jake Paul należy do tego drugiego grona osób. Dana White za to broni wypłat gwarantowanych przez UFC.

Załęcki apeluje do High League o walkę wieczoru: To będzie najciekawsza walka, widzowie tego chcą! Widzieliście?

Denis Załęcki podczas ostatniego nagrania apelował do organizacji High League. ”Bad Boy” uważa, że jego starcie z Mateuszem Kubiszynem mogłoby spokojnie zostać main eventem najbliższego wydarzenia. Denis podkreśla, że podobne odczucia ma wielu kibiców. Czy jest na to szansa? Zapewne takie pytanie padnie podczas dzisiejszej konferencji High League 3, która startuje od godziny 19:00.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis