MMA PLHighleagueHigh League 2 PPV – gdzie obejrzeć galę?

High League 2 PPV – gdzie obejrzeć galę?

Już 5 lutego w krakowskiej Tauron Arena odbędzie się gala HIGH League 2. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV.

HIGH League 2 PPV
Foto: HIGH League

W walce wieczoru HIGH League 2, na zasadach boksu w małych rękawicach, zmierzą się legenda e-sportu, Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski, i słynny youtuber-kulturysta, Michał “Owca” Owczarzak. W drugim głównym pojedynku skonfrontują się najsłynniejsze polskie influencerki – Lexy Chaplin i Agata “Fagata” Fąk. 

Niezwykłą stawkę zdobył pojedynek Mateusza “Mini Majka” Krzyżanowskiego z Maciejem “Big Jackiem” Jaremą. Niskorośli powalczą o pierwszy pas w historii ligi!

Podczas HIGH League 2 odbędzie się osiem pojedynków, w których udział wezmą najsłynniejsze polskie gwiazdy Instagrama, Facebooka, YouTube’a i TikToka. To wszystko, w połączeniu ze sportem i profesjonalizmem na najwyższym poziomie, da niezwykłą i niespotykaną rozrywkę. HIGH League 2 to również to niesamowite koncerty i show, które trzeba przeżyć na żywo!

High League 2 PPV – gdzie obejrzeć galę?

Link do PPV

Gala High League dostępna będzie na highlive.tv.  Dostęp do transmisji można wykupić w dwóch wariantach. Ostateczne ceny wariantów uzależnione są od wybranej formy płatności. Wśród dostępnych znajdziemy BLIK i przelew internetowy (najtańsze opcje bez dodatkowej prowizji), paysafecard, płatność kartą, Google Pay Apple Pay, PayPal a także płatność przez SMS Premium (najdroższa opcja).

  • wariant BASIC oferuje transmisję w jakości 720p oraz dostęp do wydarzenia przez 24 godziny od jego zakończenia. Cena tego wariantu zaczyna się od 27,99 zł
  • wybór wariantu PREMIUM zapewnia nam jakość 1080p oraz przedłużenie dostępu do 7 dni po zakończeniu gali. Wariant ten obejmuje również transmisję z tzw. hejt roomu a jego cena zaczyna się od 32,99 zł.

HIGH League 2

Początek gali: sobota, 20:00

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs. Michał “Owca” Owczarzak – boks w małych rękawicach
Lexy Chaplin vs. Agata “Fagata” Fąk
Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs. Maciej “Big Jack” Jarema – o pas niskorosłych
Norbert “Dis” Gierczak vs. Maciej “Zony” Zoniuk
Alan “Alanik” Kwieciński vs. Denis “Bad Boy” Załęcki
Piotr “czuuX” Czupryn vs. Piotr “Edzio” Bylina
Jakub Nowaczkiewicz vs. Hubert “Dredziasty” Węzka
Konrad Karwat vs. Mateusz “Tarzan” Leśniak

Zobacz także:

Właściciel MMA.PL w Kanale Sportowym: Nie rozumiem dlaczego ludzie w polskim MMA ciągle mówią mi co mam robić

Właściciel MMA.PL Dominik Woźniak gościł dzisiaj w Kanale Sportowym w programie Macieja Turskiego Oktagon Live. Woźniak jest także menadżerem, którego podopiecznym z najgłośniejszym nazwiskiem jest Robert Ruchała. Młody gwiazdor KSW był głównym gościem całego programu.

Marcin Najman o potencjalnej walce Ibisza z Orłosiem: Jeżeli nie na MMA VIP, to gdzie?

Organizacja MMA VIP już wielokrotnie zaskoczyła swoją otoczką czy chociażby zestawieniami. Wydaje się, że to nie koniec. Marcin Najmana na swoim kanale YouTube odpowiadał na pytania widzów. ”El Testosteron” został zapytany o potencjalny debiut Krzysztofa Ibisza.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis