MMA PLHighleagueHigh League 2: Kwieciński pieniądze z PPV przekaże na schronisko! “Alanik”: Ja dotrzymuję słowa!

High League 2: Kwieciński pieniądze z PPV przekaże na schronisko! “Alanik”: Ja dotrzymuję słowa!

Niecały miesiąc pozostał do gali High League 2, która 5 lutego odbędzie się w Tauron Arenie w Krakowie. Jednym z bohaerów tego eventu będzie Alan Kwieciński, który postara się w klatce rozwiązać swój konflikt z Denisem Załęckim.

Kwieciński schronisko

Gala High League 2 obfitować będzie w wiele interesujących zestawień. Walką wieczoru tego wydarzenia będzie pojedynek byłej legendy Counter-Strike’a, Jarosława “Pashy” Jarząbkowskiego, który stanie w szranki z Michałem “Owcą” Owczarzakiem. Jest jednak pojedynek, w którym ładunek emocjonalny znajduje się na zupełnie innym poziomie. Chodzi o zestawienie Alana Kwiecińskiego z Denisem Załęckim. Obaj panowie – lekko mówiąc – nie pałają do siebie sympatią, co można było zauważyć m.in. na konferencji prasowej High League 2.

“Będę pomagał dla schronisk, które potrzebują tej pomocy”

Konfrontacja Kwiecińskiego z “Bad Boyem” zmaterializuje się w cage boxie w dużych rękawicach. W wywiadzie, którego gwiazda programu “Warsaw Shore” udzieliła kanałowi Fansport TV, dowiedzieliśmy się, że Kwieciński część z wypłaty zamierza przekazać na schronisko dla zwierząt.

Kupujcie PPV z mojego linku. Środki, które uzbieram zostaną również przekazane na schronisko – tak jak obiecałem w tamtym roku. Ja dotrzymuję słowa. Przez tego psa, którego niby wrzuciłem na grilla – absolutnie, nic mu się nie stało – będę pomagał dla schronisk, które potrzebują tej pomocy. Wszystkiego najlepszego w nowym roku. Oglądajcie galę, bo naprawdę będzie na co popatrzeć.

Zobacz także:

Patryk Kaczmarczyk trenuje w UFD Gym z Roberto Soldicem, “Chorwacki Robocop”: Dobrze ku***a, zajeb**cie!

Jeden z czołowych zawodników kategorii piórkowej w Polsce i medialny lew organizacji KSW Patryk Kaczmarczyk przez ostatnie dni trenuje w klubie UFD Gym w Dusseldorfie. Tam pomaga mu m.in. mistrz wagi półśredniej i średniej KSW – Roberto Soldic.

Lewandowski nie widzi sensu na natychmiastowy rewanż Narkuna! Mocna wypowiedź!

Były już hegemon dywizji półciężkiej organizacji KSW, Tomasz Narkun (18-5) stracił swój tron na rzecz Ibragima Czuzhigaev (16-5) w co-main evencie gali KSW 66. “Żyrafa” poległa w kategorii półciężkiej po raz pierwszy od 2014 roku. Czy otrzyma on natychmiastową szansę, aby zrewanżować się Czeczenowi?

KSW: Phil De Fries uważa, że Tomasz Narkun zasłużył na natychmiastowy rewanż!

Tomasz Narkun (18-5) podtrzymuje swoje słowa tuż po walce. ”Żyrafa” liczy na natychmiastowy rewanż z Ibragimem Chuzhigaevem (16-5). Pomysł takiego zestawienia chwali mistrz wagi ciężkiej – Phil De Fries (20-6). Przypomnijmy, że Brytyjczyk dwukrotnie pokonał Narkuna.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis