MMA PLHighleagueHigh League 2: Karwat rozbił młotkami Tarzana w drugiej rundzie

High League 2: Karwat rozbił młotkami Tarzana w drugiej rundzie

Za nami pierwsza walka gali High League 2, w której zmierzyli się Konrad Karwat i Mateusz “Tarzan” Leśniak. Przypominamy, że Tarzan wszedł do rozpiski gali w zastępstwie za kontuzjowanego Super Mario. Walkę przez TKO w drugiej rundzie wygrał Karwat.

Karwat

W pierwszej rundzie Karwat szybko obalił większego o 20 centymetrów rywala i niemal całą rundę kontrolował go będąc z góry. Dopiero pod koniec tej odsłony, Tarzan zdołał wrócić do stójki, ale musiał najpierw uspokoić oddech, żeby móc zaatakować. A na atak zabrakło mu w tej rundzie czasu.

W drugiej rundzie Tarzan uważał na zapędy zapaśnicze Karwata i czuwał, by nie dać się obalić. Po nieco ponad 80 sekundach jednak Karwat ruszył po nogi rywala, ten szybko padł na plecy, Karwat zdobył dosiad i serią potężnych młotków zmusił sędziego do przerwania pojedynku.

HIGH League 2

Początek gali: sobota, 20:00

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs. Michał “Owca” Owczarzak – boks w małych rękawicach
Lexy Chaplin vs. Agata “Fagata” Fąk
Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs. Maciej “Big Jack” Jarema – o pas niskorosłych
Norbert “Dis” Gierczak vs. Maciej “Zony” Zoniuk
Alan “Alanik” Kwieciński vs. Denis “Bad Boy” Załęcki
Piotr “czuuX” Czupryn vs. Piotr “Edzio” Bylina
Jakub Nowaczkiewicz vs. Hubert “Dredziasty” Węzka
Konrad Karwat vs. Mateusz “Tarzan” Leśniak

Zobacz także:

Znamy rywala Oskara Szczepaniaka na KSW 67! Podoba się?

Utalentowany 22-latek ze Szczecina, Oskar Szczepaniak (2-0), zadebiutuje w KSW podczas warszawskiej gali, która odbędzie się w hali Global EXPO.  Już 26 lutego Polak stanie naprzeciw pierwszego w historii KSW reprezentanta Luksemburga, Yanna Liasse (5-1, 1 KO, 4 Sub).

Joanna Jędrzejczyk zdradziła, która jej rywalka biła najmocniej. Spodziewaliście się takiej odpowiedzi?

Była dominatorka dywizji słomkowej oraz jedna z najlepszych zawodniczek, jakie kiedykolwiek walczyły w MMA – Joanna Jędrzejczyk wskazała rywalkę, która wg niej najmocniej biła. I co ciekawe, nie jest to Weili Zhang, po walce z którą Jędrzejczyk nabawiła się potężnego krwiaka na głowie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis