MMA PLBonus BGCHigh League 1: Widz postanowił zwyzywać Bonusa BGC! ”Ja bym poprosił telefon tego gościa!”

High League 1: Widz postanowił zwyzywać Bonusa BGC! ”Ja bym poprosił telefon tego gościa!”

Podczas programu pytania również zadają fani/widzowie i nie zawsze będą one przychylne głównym bohaterom. Tak też było podczas wczorajszej ”Rundki’. Jeden z widzów postanowił zwyzywać ”Bonusa BGC”.

Bonus

Piotr Witczak wraca do klatki po dłuższej przerwie. ”Łazarski Gladiator” wystąpi na pierwszej edycji High League, która odbędzie się dwudziestego ósmego sierpnia w Ergo Arenie. Przeciwnikiem Witczaka będzie debiutujący ”Japczan”.

Bonus BGC: Za te słowo będzie ten gość rozj**any!

Piotr Witczak był zły! Jeden z widzów postanowił go zwyzywać na wizji. ”Bonus BGC” powiedział, że poprosi o numer telefonu tego ”gagatka”, ponieważ nie będzie tolerował takich słów.

Widz: Ja mam pytanie do Pana Piotra Wity. Nie no Panie Piotrze Wito jak się czujesz z tym, że po kilku latach treningu nie jesteś w stanie wyprowadzić poprawnego ciosu?   

Bonus BGC: A to sobie zobacz moje filmiki.

Widz: Twoje filmiki?

Bonus BGC: Jesteś na bieżąco?

Widz: Ale machasz jak je**ny karakasz na olimpiadzie (..) To tam miłego chłopaki. Daj dobrze w pi**ę Japczan temu cwelowi, elo!

Japczan: Nieładnie, że tak powiedziałeś!

Bonus BGC: Ja bym poprosił telefon tego gościa, bo za te słowo będzie rozj**any! Będzie rozj**any i mnie to nie interesuje. Za te słowo będzie ten gość rozj**any.

Całe wideo poniżej:

High League – jak wykupić PPV?

Galę będzie można obejrzeć w Internecie na highlive.tv. Cena transmisji uzależniona jest od wybranego wariantu.

Wariant BASIC oferuje transmisję w jakości 720p i dostęp do zapisu gali przez 24 godziny od jej zakończenia. W tym wypadku cena wynosi 24,99 zł.

Wybierając wariant PREMIUM otrzymamy transmisję w jakości 1080p i dostęp do zapisu gali przez tydzień po jej zakończeniu. Na dodatek dostępna będzie także transmisja z tzw. hejt roomu. Usługa w tym wariancie kosztuje 29,99 zł.

Niezależnie od wybranej formy płatności ceny poszczególnych wariantów pozostają niezmienne. Możemy zapłacić za pomocą przelewu internetowego, BLIK-a, karty płatniczej czy też przy użyciu Google Pay bądź Apple Pay.

High League PPV

Zobacz także:

Jan Blachowicz w pierwszej piątce najpopularniejszych polskich sportowców! Na równi z… Najmanem! Zaskoczeni?

Tak to nie jest pomyłka! Marcin Najman znalazł się na liście najbardziej popularnych polskich sportowców. Podano piątkę sportowców, którzy królują w wyszukiwarce Google.

Szpilka wraca do treningów: Po każdej burzy wychodzi słońce! Kto będzie następnym rywalem?

Niewidziany w akcji od maja, Artur Szpilka wrócił do treningów. Polak na swojej relacji Instastories powiadomił kibiców, że dzisiaj odbędzie pierwszą jednostkę po ponad dwumiesięcznej przerwie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis