MMA PLBonus BGCHigh League 1: Widz postanowił zwyzywać Bonusa BGC! ”Ja bym poprosił telefon tego gościa!”

High League 1: Widz postanowił zwyzywać Bonusa BGC! ”Ja bym poprosił telefon tego gościa!”

Podczas programu pytania również zadają fani/widzowie i nie zawsze będą one przychylne głównym bohaterom. Tak też było podczas wczorajszej ”Rundki’. Jeden z widzów postanowił zwyzywać ”Bonusa BGC”.

Piotr Witczak wraca do klatki po dłuższej przerwie. ”Łazarski Gladiator” wystąpi na pierwszej edycji High League, która odbędzie się dwudziestego ósmego sierpnia w Ergo Arenie. Przeciwnikiem Witczaka będzie debiutujący ”Japczan”.

Bonus BGC: Za te słowo będzie ten gość rozj**any!

Piotr Witczak był zły! Jeden z widzów postanowił go zwyzywać na wizji. ”Bonus BGC” powiedział, że poprosi o numer telefonu tego ”gagatka”, ponieważ nie będzie tolerował takich słów.

Widz: Ja mam pytanie do Pana Piotra Wity. Nie no Panie Piotrze Wito jak się czujesz z tym, że po kilku latach treningu nie jesteś w stanie wyprowadzić poprawnego ciosu?   

Bonus BGC: A to sobie zobacz moje filmiki.

Widz: Twoje filmiki?

Bonus BGC: Jesteś na bieżąco?

Widz: Ale machasz jak je**ny karakasz na olimpiadzie (..) To tam miłego chłopaki. Daj dobrze w pi**ę Japczan temu cwelowi, elo!

Japczan: Nieładnie, że tak powiedziałeś!

Bonus BGC: Ja bym poprosił telefon tego gościa, bo za te słowo będzie rozj**any! Będzie rozj**any i mnie to nie interesuje. Za te słowo będzie ten gość rozj**any.

Całe wideo poniżej:

High League – jak wykupić PPV?

Galę będzie można obejrzeć w Internecie na highlive.tv. Cena transmisji uzależniona jest od wybranego wariantu.

Wariant BASIC oferuje transmisję w jakości 720p i dostęp do zapisu gali przez 24 godziny od jej zakończenia. W tym wypadku cena wynosi 24,99 zł.

Wybierając wariant PREMIUM otrzymamy transmisję w jakości 1080p i dostęp do zapisu gali przez tydzień po jej zakończeniu. Na dodatek dostępna będzie także transmisja z tzw. hejt roomu. Usługa w tym wariancie kosztuje 29,99 zł.

Niezależnie od wybranej formy płatności ceny poszczególnych wariantów pozostają niezmienne. Możemy zapłacić za pomocą przelewu internetowego, BLIK-a, karty płatniczej czy też przy użyciu Google Pay bądź Apple Pay.

High League PPV

Zobacz także:

Jan Blachowicz w pierwszej piątce najpopularniejszych polskich sportowców! Na równi z… Najmanem! Zaskoczeni?

Tak to nie jest pomyłka! Marcin Najman znalazł się na liście najbardziej popularnych polskich sportowców. Podano piątkę sportowców, którzy królują w wyszukiwarce Google.

Szpilka wraca do treningów: Po każdej burzy wychodzi słońce! Kto będzie następnym rywalem?

Niewidziany w akcji od maja, Artur Szpilka wrócił do treningów. Polak na swojej relacji Instastories powiadomił kibiców, że dzisiaj odbędzie pierwszą jednostkę po ponad dwumiesięcznej przerwie.