MMA PLHighleagueHigh League 1: To było starcie! Tak wygląda twarz Natsu po walce z Lexy Chaplin!

High League 1: To było starcie! Tak wygląda twarz Natsu po walce z Lexy Chaplin!

W ubiegłą sobotę miała miejsce pierwsza edycja gali High League. W walce wieczoru zmierzyły się ze sobą Lexy Chaplin oraz Natalia Karczmarczyk szerzej znana jako “Natsu”. Obie zawodniczki w przeszłości brały udział w internetowym projekcie pt. “Team X”, jednak w dwóch różnych edycjach.

Po trzech rundach wojny w oktagonie zwycięsko z tego starcia wyszła “Natsu”. Po walce z ogromnym wzruszeniem cieszyła się z triumfu. Chociaż w trakcie pojedynku do twarzy doszło dużo ciosów, to ona była tak szczęśliwa, że nie ukrywała emocji. Jak sama przyznała, przez rozciętą wargę ciężko się mówi. Infuencerka miała także duże problemy z okiem, które zostało nieszczęśliwie trafione.

Tak się prezentuje twarz zwyciężczyni walki wieczoru.

“Natsu” odniosła zwycięstwo, lecz przyjęła parę mocnych ciosów. Niesamowicie efektowny był front kick który zainkasowała w pierwszej rundzie. Pomimo ciężkiej sytuacji, udało jej się wyjść z tarczą. Po kilku dniach od walki jej twarz wydała ślady po walce. Jak sama pokazała na swoim Instastory, widać tam sporo siniaków.

Natalia Natsu Karczmarczyk
Autor: Instagram / Natsu Natalia “Natsu” Karczmarczyk

Zobacz także:

FAME MMA 11: To już pewne! Ferrari założył się z szefem organizacji o… 100 tysięcy złotych!

Amadeusz Roślik jest szalony! ”Ferrari” podczas wczorajszego cage’a postanowił założyć się z Michałem Baronem o 100 tysięcy złotych. Zakład może zaskoczyć wielu. Trzeba przyznać, że gwiazda FAME MMA jest pewna siebie.

Denis Załęcki nawołuje Parke do walki: Ty chcesz pieniędzy, a ja walczę o honor!

Ostatnio miała miejsce konferencja gali EFM SHOW 2. Po niej narodził się konflikt pomiędzy Denisem Załęckim a kontrowersyjnym Irlandczykiem z północy Normanem Parke.