MMA PLEwa BrodnickaHigh League 1: Pierwszy face to face między Brodnicką a Lil Masti: “Będą sztuczne cycki z prawdziwymi cyckami”

High League 1: Pierwszy face to face między Brodnicką a Lil Masti: “Będą sztuczne cycki z prawdziwymi cyckami”

Za nami pierwszy face to face między Ewą Brodnicką a Lil Masti, które są jednymi z głównych bohaterek zbliżającej się wielkimi krokami gali High League 1.

High League 1

Debiutancka gala organizacji tworzonej i prowadzonej przez Malika Montanę odbędzie się już 28 sierpnia w trójmiejskiej Ergo Arenie.

Bilety są w sprzedaży w serwisie Eventim.pl (www.mamytwojbilet.pl/HighLeague).

High League 1: Pierwszy face to face między Brodnicką a Lil Masti: “Będą sztuczne cycki z prawdziwymi cyckami”

Na wczorajszej konferencji prasowej promującej to wydarzenie obserwowaliśmy starcia słowne wszystkich uczestników High League 1. Wśród nich były m.in. była mistrzyni świata w boksie – Ewa Brodnicka i była mistrzyni FAME MMA – Lil Masti.

Obie panie zmierzą się ze sobą w co-main evencie gali High League 1.

Poniżej natomiast możecie zobaczyć jak wyglądał face to face między tymi zawodniczkami. Ewa Brodnicka skwitowała to zestawienie jako starcie sztucznych cycków (u Lil Masti) z prawdziwymi cyckami (u niej samej):

Zobacz także:

Brodnicka ostro o byłych rywalkach Lil Masti: Pokonałabym je z jedną ręką związaną z tyłu!

Już za nieco ponad miesiąc dojdzie do pierwszego wydarzenia organizacji High League. W jednej z głównych walk wieczoru, debiutująca w MMA – Ewa Brodnicka zmierzy się z Anielą “Lil Masti” Bogusz

Ewelina Woźniak celuje w UFC choć wskazuje co stoi na przeszkodzie

Ewelina Woźniak to niepokonana polska zawodniczka mieszanych sztuk walki, która celuje w UFC. W rozmowie z Patrykiem Prokulskim z TVP Sport przyznała, że angaż u amerykańskiego giganta jest jej nadrzędnym celem, ale wskazała także przeszkodę, która blokuje ten potencjalny transfer.

Michał Materla o Soldiciu: Ma wszystko, aby być jednym z najlepszych zawodników UFC!

W walce wieczoru KSW 56, Michał Materla skrzyżował rękawice z Roberto Soldiciem. Pojedynek zwyciężył Chorwat przez nokaut w 1 rundzie. 

Kamaru Usman vs. Colby Covington 2 walką wieczoru UFC 268

Kamaru Usman (19-1) i Colby Covington (16-2) spotkają się ponownie w oktagonie w listopadzie tego roku. Starcie o pas wagi półśredniej ma być walką wieczoru gali UFC 268.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis