MMA PLHFOHFO 11: kolejna walka w rozpisce lutowej gali w Warszawie

HFO 11: kolejna walka w rozpisce lutowej gali w Warszawie

Pierwszy mistrz HFO został wyłoniony podczas dziesiątej gali organizacji. Właściciele mają jednak plan, by w 2022 roku wyłonić kolejnych czempionów. O pierwsze miejsce w turnieju dywizji półśredniej zawalczą mający za sobą debiuty w białym ringu: Tomasz Przybylski oraz Maciej Karpiński. Pojedynek będzie częścią karty głównej HFO 11 w Warszawie. Transmisja TVP Sport.

HFO 11

Tomasz Przybylski (4-2, 1 KO) to podopieczny Radosława Radomskiego z Kick-Boxing Club Poprava. Zawodnik z Wielkopolski wywodzi się z formuły full-contact, w której był etatowym reprezentantem Polski. Ostrzeszowianin zadebiutował w HFO na gali HFO 10: Solpark II. W pojedynku otwierającym kartę główną kleszczowskiego wydarzenia pokonał jednogłośną decyzją sędziów Emila Chorążewicza z warszawskiego Knockout Gym. W dotychczasowej karierze zawodowej trzykrotnie walczył w formule K-1 i tyle samo razy wychodził do ringu rywalizować w formule full-contact. Nienaganny boks oraz wysokie kopnięcia to największe atuty utytułowanego na ringach amatorskich fightera.

Podopieczny Bartosza Batry z KO Gym Wrocław, Maciej Karpiński (2-0) przebojem wdarł się do zawodowego kickboxingu w 2021 roku. Pochodzący z Bystrzycy Kłodzkiej zawodnik najpierw pokonał Emila Chorążewicza na HFO: Bank w Warszawie, a niecałe dwa miesiące później zanotował wygraną nad doświadczonym Patrykiem Małeckim. Jesienią reprezentant Dolnego Śląska przystopował z intensywnością walk zawodowych, skupiając się na rywalizacji amatorskiej. Karpiński brał udział w konsultacjach kadry PZMT, oraz w mistrzostwach Polski oriental rules w Siedlcach. Żywiołem Maćka jest jednak ring zawodowy, na którym będzie bronił nieskazitelnego rekordu w lutowej walce.

– Nadszedł czas, by w jednej z najmocniej obsadzonych dywizji zaczął wyłaniać tego najlepszego. Zarówno Tomek jak i Maciej fenomenalnie zaprezentowali się w swoich debiutach. Ich style kompletnie kontrastują wobec siebie i dzięki temu mamy kolejną walkę, w której każdy scenariusz jest możliwy. Przybylski doskonale boksuje, a Karpiński jest wirtuozem kopnięć i kolan. To typowa walka 50/50, a zwycięzca zapewni sobie miejsce w turnieju o pas mistrza HFO. W tej walce będzie dwóch zwycięzców. Jeden w ringu, a drugim będą fani, którym obaj zaserwują kickboxerską ucztę. – skomentował to zestawienie współwłaściciel HFO, Łukasz Czarnowski.

Gala HFO 11 odbędzie się 5 lutego w Kompleksie Sportowym CRS Bielany przy ulicy Lindego 20 w Warszawie. Transmisję z wydarzenia przeprowadzi telewizja TVP Sport.

HFO 11: Walka wieczoru:
+95 kg: Michał Bławdziewicz (Palestra Warszawa) vs TBA

Karta główna:
85 kg: Jacek Gać (Uniq Fight Club) vs TBA
77 kg: Tomasz Przybylski (Kick-Boxing Club Poprava) vs Maciej Karpiński (KO Gym Wrocław)
57 kg: Ewa Pietrzykowska (Palestra Warszawa) vs TBA

[informacja prasowa]

Zobacz także:

Soroko o swojej kryminalnej przeszłości: Przez 19 lat byłem 10 miesięcy na wolności! Co wy na to?

To był specjalny wywiad, aby wyjaśnić pojawiające się komentarze w internecie. Adam Soroko w rozmowie z Michałem Cichym wypowiedział się o swojej kryminalnej przeszłości. Głośno zrobiło się o tym po udziale karateki w turnieju na gołe pięści.

Piwowarczyk chętny na starcie z doświadczonym Mysialą! Czy jest już gotowy?

Damian Piwowarczyk (5-0) to bezwzględnie młody wilk, który posiada duży potencjał. 24-latek ma już za sobą dwa pojedynki w największej organizacji w naszym kraju. Piwowarczyk w programie ”Oktagon Live” został poproszony o wskazanie potencjalnego przeciwnika. Damian długo się nie zastanawiał i wyznał, że chętnie zmierzy się z Przemysławem Mysialą (24-11-1).

Cudo! Jan Błachowicz ma swojego sobowtóra zrobionego z klocków lego!

Robi wrażenie! Mowa o sobowtórze Jana Błachowicza (28-9), którą możecie zobaczyć na wystawie klocków lego. Polak nie zamierza się poddać i jeszcze raz w niedalekiej przyszłości sięgnąć po tytuł UFC w wadze półciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis