Henry Cejudo wraca z emerytury? Zaskakujące słowa menadżera!

Czy Henry Cejudo wraca z emerytury? Były podwójny mistrz UFC i obecnie panujący czempion dywizji koguciej najprawdopodobniej bardzo szybko powróci do zawodowych startów.

Cejudo swoją karierę zawodniczą zakończył 9 maja na gali UFC 249: Ferguson vs. Gaethje. Po znokautowaniu Dominicka Cruza zaskoczył cały świat ogłaszając sportową emeryturę.

Po gali Henry Cejudo nie zamknął jednak za sobą zamkniętych drzwi. Sugerował on, że jeśli Dana White zaproponuje mu dobre pieniądze, to jest w stanie rozważyć powrót.

Henry Cejudo wraca z emerytury?

I właśnie wygląda na to, że taki powrót jest szykowany. Wszystko zdradził menadżer zawodnika Ali Abdelaziz.

Udzielił on wywiadu portalowi TMZ Sports, w którym przedstawił swój punkt widzenia na niedaleką przyszłość Cejudo:

“Uważam, że Dana ma rację. Henry mówił o przejściu na sportową emeryturę, ale czy naprawdę to zrobi? Moim zdaniem nie przeszedł na emeryturę.

Henry teraz przechodzi swój primetime. Jak możesz odejść na emeryturę, kiedy jesteś w najlepszym momencie kariery, a PPV sprzedaje się bardzo dobrze i możesz zarobić sporo pieniędzy? Oczywiście, możesz to zrobić, ale koniec końców to są nasze ustalenia. To sprawa między mną, UFC a Cejudo.

Henry ma teraz wszystkich na kolanach. Nie sądzę, by się wycofał. Zobaczycie go walczącego latem. Tak myślę.”

Henry Cejudo ogłosił przejście na sportową emeryturę z powodu chęci skupienia się na życiu rodzinnym. Zawodnik UFC planuje oddać się bliskim. Możliwe jednak, że walka z Dominickiem Cruzem nie była ostatnią w jego karierze.

Zobacz także:

Ile zarobił Jotko na swojej ostatniej walce?

Pojawiły się oficjalne zarobki po sobotniej gali UFC. Krzysztof Jotko jest w czołówce listy płac!

Kto odszedł z Trójki w ostatnim czasie?

Kolejny znany dziennikarz odszedł z radiowej Trójki. Pracował tam 35 lat!