MMA PLNajnowszeIsrael AdesanyaHenry Cejudo twierdzi, że Chimaev pokonałby Adesanyę: Ten gość ma kontrolę jak Khabib!

Henry Cejudo twierdzi, że Chimaev pokonałby Adesanyę: Ten gość ma kontrolę jak Khabib!

Henry Cejudo to bez wątpienia jedna z ikon MMA. Meksykanin zasłynął z niekonwencjonalnego stylu bycia, ciętego języka, a przede wszystkim z ogromnych umiejętności. Te cechy charakteryzują jego postać. Były podwójny mistrz UFC wskazał zawodnika, który według niego łatwo powinien sobie poradzić w potyczce z aktualnym mistrzem kategorii średniej, którym jest Israel Adesanya.

Adesanya w ubiegły weekend bronił pasa kategorii średniej i po raz kolejny wyszedł zwycięsko z potyczki. Pokonał Roberta Whittakera. Walka była stosunkowo bliska, ale mimo wszystko to ręka Nigeryjczyka powędrowała do góry. Póki co tylko jeden zawodnik był w stanie go pokonać i był to zawodnik z wagi wyżej – Jan Błachowicz. Wiele się mówi, że Adesanya już pokonał każdego w swojej wadze i nie ma z kim tu rywalizować. Tymczasem Cejudo wskazał zawodnika z wagi niżej, który według niego łatwo by sobie poradził z Nigeryjczykiem.

,,Chimaev ma kontrolę jak Khabib!”

Meksykanin na swoim kanale Youtube gdzie publikuje swoje różne przemyślenia skomentował sobotnią walkę Israela i wskazał swojego faworyta do pokonania Israela w następujący sposób:

Gość, który zatrzyma Israela to zawodnik wagi półśredniej, a nazywa się Khamzat Chimaev. Wierzę w Chimaeva. To zupełnie inne zwierzę. Jego zapasy, jego pewność siebie. Z tego co słyszałem, ten gość trenuje tak jak nikt inny. Jeśli jesteś zapaśnikiem i trenujesz tak jak ten gość , a do tego jest mocno napędzony… Nie sądzę by był do niego ktokolwiek podobny na tej planecie. Widzę go z łatwością pokonującego Israela Adesanyę. – Powiedział Henry

Chimaev jest w stanie go obalić i skontrolować. On ma kontrolę jak Khabib. – Kontynuował Cejduo

Na pewno argumenty Khamzata byłyby dobrym argumentem w potencjalnym zestawieniu z Israelem, w końcu Robert obalał go czterokrotnie. A wy kogo byście faworyzowali w potencjalnym starciu Chimaev vs. Adesanya? Cały wywód Cejudo jest dostępny na kanale Youtube: The Triple C & Schmo Show

Zobacz także:

Załęcki wypowiedział się na temat potencjalnej walki z Soldicem. Ma rację?

Pewności siebie nie można mu odmówić! Denis Załęcki w rozmowie z portalem FanSportu.pl został zapytany o potencjalną walkę z Roberto Soldiciem na gołe pięści. ”Bad Boy” jest przekonany, że mógłby znokautował podwójnego mistrza KSW.

Wiele osób zarzuca Bispingowi stronniczość podczas komentowania ostatniej walki, mają rację?

Czy Michael Bisping był stronniczy podczas komentowania walki wieczoru gali UFC 271: Adesanya vs Whittaker 2? Anglik padł ofiarą krytyki po swoim komentarzu podczas transmisji imprezy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis