MMA PLUFCHenry Cejudo skomentował przejście na emeryturę przez Jose Aldo. Piękne słowa byłego mistrza!

Henry Cejudo skomentował przejście na emeryturę przez Jose Aldo. Piękne słowa byłego mistrza!

Były podwójny mistrz UFC – Henry Cejudo w pięknych słowach skomentował przejście na sportową emeryturę jednego z weteranów mieszanych sztuk walki – Jose Aldo.

Henry Cejudo

Amerykanin, który swego czasu był zestawiany z Aldo nie skrywa pochwał w kierunku swojego niedoszłego rywala, który odcisnął ogromne piętno na sporcie, jakim dzisiaj jest MMA.

Henry Cejudo skomentował przejście na emeryturę przez Jose Aldo

Przypominamy, że były dominator wagi piórkowej UFC, a ostatnio toczący walki w dywizji koguciej Aldo przeszedł na sportową emeryturę w miniony weekend.

Henry Cejudo nie ma zamiaru mówić źle o byłym mistrzu dywizji do 145 funtów:

“Miałem z nim walczyć tuż przed wybuchem pandemii, ale gala została odwołana. Brazylijczycy nie mogli przyjeżdżać do USA, więc miałem walczyć z nim w Sao Paulo i chciałem usłyszeć jak zapowiadają tam Jose Aldo. Jest legendą. Jest największym zawodnikiem wagi piórkowej w historii i jest prawdziwym członkiem Galerii Sław. Czasami możesz wejść do Galerii Sław, ale miejsce dla Aldo jest tam całkowicie zasłużone. Jose Aldo to jeden z najwspanialszych zawodników wszech czasów.”

Henry Cejudo ma także radę dla Brazylijczyka, która ma służyć temu, by nie przestawał spieniężać swojej kariery:

“Uważam, że nadszedł czas, by zaczął robić pieniądze. Według mnie powinien pokazywać się w walkach pokazowych, albo nie wiem… Nate Diaz właśnie był widziany na gali WWE. Chce pobawić się w ten sport i zarobić trochę grosza. Uważam, że powinniśmy wykorzystywać markę, którą zbudowaliśmy dzięki UFC i dalej zarabiać pieniądze. Trzeba być przedsiębiorczym, więc cieszę się z jego drogi.”

Zobacz także:

Prezes dużej polskiej organizacji rywalem Krychy UFC na MMA Attack 4! Zaskoczeni?

Prezes dużej polskiej organizacji został rywalem Krystiana “Krychy UFC” Wilczaka na nadchodzącą galę MMA Attack 4, która w sobotę 24 września w Arenie Będzin.

Wasilewski mocno po gali High League 4: Teraz Polacy chcą oglądać takie zerowe wygłupy?

Andrzej Wasilewski zabrał głos po gali High League 4. Uznany promotor boksu oglądał wydarzenie w Gliwicach ze względu na występ Artura Szpilki. Pięściarz z Wieliczki ma za sobą drugie zawodowe zwycięstwo w mieszanych sztukach walki. ”Szpila” w pierwszej rundzie pokonał Denisa Załęckiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis