MMA PLUFCHenry Cejudo prowokuje Petra Yana: Mogę pojechać do Rosji i naj***ć cię na oczach Twoich rodaków

Henry Cejudo prowokuje Petra Yana: Mogę pojechać do Rosji i naj***ć cię na oczach Twoich rodaków

Były mistrz wagi muszej i koguciej UFC, który obecnie kusi powrotem ze sportowej emerytury Henry Cejudo postanowił włączyć tryb gangstera. Amerykanin udaje gangusa “Słowika” i prowokuje aktualnego tymczasowego mistrza wagi koguciej – Petra Yana.

Henry Cejudo

Cejudo, który jest nieaktywny od maja 2020 roku w rozmowie z portalem MMAjunkie.com postanowił zaatakować jednego z najlepszych zawodników w swojej kategorii wagowej i zasugerował, że chętnie spuściłby mu łomot przed jego kibicami.

Henry Cejudo udaje “Słowika” i prowokuje Petra Yana: Mogę pojechać do Rosji i naj***ć cię na oczach Twoich rodaków

“Pięknie byłoby pojechać do Rosji i walczyć z Petrem Yanem, tym brzydkim ziemniakiem, trzymając rosyjską flagę i najebać go przed jego rodakami. Tak, tak zrobiłbym z tym kolesiem. Owszem, jest dobrym strikerem. Mogę to przyznać. Jest dobry w kontroli, opanowaniu i dystansie. Petr Yan jest naprawdę dobrym zawodnikiem, jest dużym wyzwaniem, ale ja jestem dla niego za sprytny. Powaliłbym go na ziemię i trzymał go tam, tłamsił. Nie jestem Aljamainem Sterlingiem chłopaki. Jestem dużo lepszy technicznie. Jestem na zupełnie innym poziomie. Mam dużą przewagę nad resztą pod względem zapasów. Potrzebuję jedynie zainteresowania i torby pełnej pieniędzy i róbmy to!” – przyznał Cejudo.

Żeby słów Cejudo nie brać do końca na poważnie przypominamy, że ten sam człowiek w przeszłości sugerował stoczenie walki z kobietą – aktualną mistrzynią wagi muszej Valentiną Shevchenko. Do tej walki jednak nigdy nie doszło, bo UFC to nie organizacja MMA VIP.

Zobacz także:

High League 2: CzuuX rzucił się na Edzia podczas face to face! Wkroczyć musiała ochrona! [WIDEO] Widzieliście?

Właśnie dziś ruszyły ”Rundki” przed drugą edycją High League. Do gali dojdzie piątego lutego w Tauron Arenie. Piotr “czuuX” Czupryn nie wytrzymał i podczas face to face rzucił się na Piotra “Edzia” Bylina. Uspokoić całą sytuację musiała ochrona.

To się dzieje naprawdę! Coraz bliżej do walki Tysona z youtuberem! Co wy na to?

Niewykluczone, że Jake Paul (5-0, 4 KO) w swoim następnym pojedynku zmierzy się z legendarnym Mike’em Tysonem (50-6, 44 KO). Jest już wstępne porozumienie!

FEN 38: elektryzująca zapowiedź sobotniej gali w Ostrowie Wielkopolskim [WIDEO]

Został tydzień! W sobotę 22 stycznia w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się gala FEN 38! W walce wieczoru kibice zobaczą Michała Andryszaka. Teraz możecie wczuć się w klimat nadchodzącej imprezy oglądając elektryzującą zapowiedź tego wydarzenia!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis