MMA PLUFCHejter postanowił zwyzywać zawodnika UFC! To nie był dobry pomysł!’

Hejter postanowił zwyzywać zawodnika UFC! To nie był dobry pomysł!’

Curtis Blaydes (14-3) nie będzie dobrze wspominał ostatniego pojedynku. ”Razor” zamierza odpocząć, ale nie mógł tego zrobić w spokoju ponieważ… Dostał telefon od jednego z hejterów, który postanowił go zwyzywać. To nie był dobry pomysł!

30-latek w sobotę zmierzył się z Derrickiem Lewisem (24-7). “The Black Beast” w drugiej rundzie znalazł sposób na znokautowanie przeciwnika. Tym samym została przerwana passa ”Razora”.

Zobaczcie skończenie z tego pojedynku! Blaydes obniżył pozycję, aby złapać oponenta za nogę. W tym momencie Lewis trafił go potężnym podbródkowym i rywal padł nieprzytomny na deski. 

To nie był dobry pomysł!

Curtis Blaydes (14-3) zamierza zrobić sobie przerwę po ostatnim ciężkim nokaucie. Amerykanin zamiast dostać wsparcie musiał wysłuchiwać wyzwisk ze strony hejtera, który do niego zadzwonił.

Hejter: Zostałeś upierdolony, chłopcze. Zostałeś uj*bany
Blaydes: Kim jesteś, brachu?

Co ciekawe ta osoba została bardzo szybko namierzona. W tej sytuacji hejter wszystkie swoje profile w mediach społecznościowych zmienił na prywatne. Ponadto deklarował, że po tym zajściu zadzwonił do zawodnika UFC z przeprosinami.

Zobacz także:

Gwiazdor futbolu pobity przez zawodnika MMA! Widzieliście?

Gwiazdor futbolu amerykańskiego na poziomie koledżu został pobity w toalecie przez młodego zawodnika MMA. To, że trenuje on mieszane sztuki walki wynika z technik, jakie zaserwował agresywnemu oponentowi.

Stoczył 320 walk w MMA! Został oskarżony, jak będzie kara?

Zawodnik MMA oskarżony o wykorzystanie seksualne dziecka oraz posiadanie i propagowanie dziecięcej pornografii! Chodzi o postać, która w zawodowych klatkach i ringach stoczyła ponad 320 walk!