MMA PLFAME MMAHejter nie przemyślał tego i wysłał ostrą wiadomość do trenera Szyszki! Były szybkie przeprosiny

Hejter nie przemyślał tego i wysłał ostrą wiadomość do trenera Szyszki! Były szybkie przeprosiny

Przemysław Szyszka znany w freak fightach jako trener chociażby braci Tyburskich, ”Kubańczyka” i innych freaków w mediach społecznościowych opublikował wiadomość jaką dostał od jednego z ”hejterów”. Trener postanowił zareagować i odpisał chłopakowi. Szybko jednak doszło do przeprosin za całą sytuację.

Szyszka

Na ostatniej gali FAME MMA 19 w Krakowie doszło do walki trenerów. Przemysław Szyszka zmierzył się z Norbertem Daszkiewiczem, który zaskoczył swoim planem na walkę. Daszkiewicz to przede wszystkim zapaśnik, lecz w tym pojedynku nie było wielu prób sprowadzeń. Daszkiewicz skupił się na walce w stójce, gdzie wyprzedzał akcje rywala i straszył chociażby wysokim kopnięciem. 

W trzeciej rundzie Szyszka zaczął mocniej dochodzić do głosu, ale było za późno, aby przechylić szalę na swoją korzyść. Po całym dystansie Daszkiewicz wygrał jednogłośna decyzją sędziów.

Szybkie przeprosiny!

Trzeba pamiętać, że internet, a rzeczywistość to zupełnie co innego. Wielu hejterów/widzów zdecydowanie pozwala sobie na zbyt dużo – co pokazał  Przemysław Szyszka.

Trener udostępnił wiadomość jaką dostał po swojej ostatniej walce i podpisał to takimi słowami ”To daje nam internet. Ludzi, którzy pozwalają sobie przekroczyć magiczną granicę”.

Hejter: Ty k*** oddawaj moje 1400 złotych, które przegrałem przez Ciebie. Przyjadę na ten Mokotów twój i Cię na**** tępa…    

Szyszka: Ursynów, a nie Mokotów i jestem tam jutro do 20!! Masz czas do jutra, aby odnaleźć mnie, albo ja odnajdę Ciebie. Zapłacę za ustalenie twoich danych i zobaczymy czy twarzą w twarz jesteś taki twardy Szymonie. Mama i Tata nie będą dumni z Ciebie.    

Hejter: Ej to nie ja pisałem, to mój kolega. Przepraszam bardzo za niego. Przepraszam. Naprawdę to nie ja. Jest mi bardzo wstyd za niego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis