MMA PLMMA AttackHejter Akopa powraca i wyzywa go do walki! Chce się bić także z Alanem Kwiecińskim! [WIDEO]

Hejter Akopa powraca i wyzywa go do walki! Chce się bić także z Alanem Kwiecińskim! [WIDEO]

Dariusz Serhiej znany szerzej w internecie jako “Hejter Akopa”, natchniony sytuacją sprzed lat, cały czas trenuje MMA i chce zrewanżować się Szostakowi. W wywiadzie z nami wyzywa także do walki Alana Kwiecińskiego.

Hejter Akopa powraca i wyzywa go do walki! Mocno mówi też o Alanie Kwiecińskim! [WIDEO]
Foto: Hejter Akopa powraca i wyzywa go do walki! Mocno mówi też o Alanie Kwiecińskim! [WIDEO]

Zawitaliśmy do Zakopanego na drugi obóz MMA Attack, gdzie jednym z uczestników był Dariusz Serhiej, którego w internecie możemy kojarzyć jako “Hejter Akopa”.

Hejter Akopa chce oficjalnego rewanżu!

Sytuacja związana z nadaniem pseudonimu sięga prawie czterech lat. Wówczas Serhiej napisał komentarz, który nie spodobał się zawodnikowi KSW, który zaprosił go na sparing. “Hejter” zjawił się na sparingu, gdzie dostał mocne “bęcki”. W sieci krążyły wówczas filmiki, gdzie Akop okłada Dariusza łokciami w parterze.

Serhiej wykorzystał swoje pięć minut w internecie i jakiś czas później zadebiutował w MMA. Na gali Silesian MMA Challenge 2 przegrał przez jednogłośną decyzję z… Arkadiuszem Tańculą. Dla “Aroya” także był to debiut i od tej walki zaczęła się jego przygoda z MMA.

“Hejter Akopa” dotychczas stoczył trzy zawodowe pojedynki, z czego jeden wygrał. W czerwcu 2021 r. zwyciężył nad Cezarym Mroczkowskim, poddając go trójkątem. Rok później na gali Armia Fight Night 13 uległ Sławomirowi Rawińskiemu przed czasem.

Ponadto Dariusz Serhiej chce zakończyć sagę związaną z Akopem Szostakiem, twierdząc, że jest gotowy na starcie z nim na gali MMA. Mówi o tym wywiadzie dla MMA.pl.

Cały wywiad dostępny na naszym YouTube:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis