MMA PLBareknuckle Fighting ChampionshipHector Lombard wygrał walkę na gołe pięści i potem… pobił pretendenta w ringu! [WIDEO]

Hector Lombard wygrał walkę na gołe pięści i potem… pobił pretendenta w ringu! [WIDEO]

Doskonale znany zawodnik mieszanych sztuk walki Hector Lombard wygrał walkę na gołe pięści, którą stoczył na minionej gali BKFC 18, a zaraz po niej… pobił następnego pretendenta!

Były mistrz Bellatora oraz były zawodnik UFC wystąpił w co-main evencie sobotniej gali Bare Knuckle FC, gdzie zmierzył się z innym weteranem – Joe Riggsem.

Hector Lombard wygrał walkę na gołe pięści i potem… pobił pretendenta w ringu! [WIDEO]

Ich walka zakończyła się kontrowersyjnie, bowiem w trzeciej rundzie Lombard przytrzymał się spodenek Riggsa i zadał czysty cios w oko przeciwnika, po którym ten nie był w stanie kontynuować pojedynku.

Lombarda okrzyknięto wówczas zwycięzcą starcia, zostając nowym mistrzem BKFC.

Ale najbardziej niespodziewane sytuacje miały miejsce już po zakończeniu tej walki.

Otóż, w ringu – kiedy Lombard udzielał wywiadu – pojawił się Lorenzo Hunt, który liczy na walkę z Kubańczykiem i sprowokował swojego przyszłego rywala.

Lombard szybko i instynktownie zareagował, wyprowadzając dwa szybkie ciosy na twarz Hunta. Po tym incydencie w ringu BKFC zrobiło się bardzo gorąco:

Zobacz także:

Bonusy po UFC on ESPN+ 48. Marcin Prachnio nagrodzony za nokaut! [WIDEO] Kto teraz?

Za nami gala UFC on ESPN+ 48 w Las Vegas. Zwyczajowo po gali przyznano oczywiście dodatkowe bonusy pieniężne. Tym razem wśród nagrodzonych znalazł się też Polak.

R3 Fighting Championship: Szalona bójka na gali w Moskwie! Pobiły się narożniki zawodników! [WIDEO] Widzieliście?

Wczoraj w Moskwie odbyła się gala R3 Fighting Championship, na której to doszło do niecodziennych wydarzeń, mianowicie do bójki dwóch narożników, która przerodziła się w istny chaos!

Adrian Cios ostro o MMA VIP: Najman jest zwykłym pionkiem w tej federacji!

Adrian Cios nie pierwszy raz postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o organizacji MMA VIP. Przypomnijmy, że stoczył on tam dwa pojedynki. Pierwszy był o pas ”najlepszego trenera personalnego”.