MMA PLBareknuckle Fighting ChampionshipHector Lombard starł się z Tyronem Woodleyem. Zdradził też historię jego romansu, mimo że ten ma żonę i dzieci

Hector Lombard starł się z Tyronem Woodleyem. Zdradził też historię jego romansu, mimo że ten ma żonę i dzieci

Były mistrz Bellatora a obecnie mistrz walk na gołe pięści w organizacji BKFC Hector Lombard starł się z Tyronem Woodleyem. W mediach społecznościowych natomiast udostępnił pikantną historię z życia byłego mistrza UFC.

Woodley i Lombard starli się na ostatniej gali BKFC. To tam mogli wreszcie wyjaśnić sobie nieporozumienia, jakie spotkały ich po wspólnych treningach.

Hector Lombard starł się z Tyronem Woodleyem. Zdradził też historię jego romansu, mimo że ten ma żonę i dzieci

A te nieporozumienia to nie byle co. Lombard udostępnił na swoim instagramie wpis, w którym opowiedział o konflikcie między nim a Woodleyem, którego podstawą był… romans Woodleya z jego byłą dziewczyną. Romans, którego dopuścił się mając żonę i czwórkę dzieci:

“Po tylu latach w końcu stanąłem z tym klaunem Woodleyem twarzą w twarz. Wołał mnie, machając pod ringiem, więc poprosiłem, aby podszedł. Kiedy to zrobił, to chciałem uderzyć go w twarz, ale mam szacunek do prezesa BKFC Davida Feldmana. Ale opowiem Wam, jak ten konflikt się zaczął.

Jakiś czas temu miałem dziewczynę, z którą układało mi się źle. W tym czasie miałem romans z inną kobietą i, owszem, źle zrobiłem, ale nikt nie jest idealny. A ten klaun zaczął mi wysyłać wiadomości. Pisał, że podczas treningu ta moja kobieta skleciła sobie kolano i że może jej pomóc, bo jest dobry w owijaniu kolan i naprawia tego typu kontuzje. Dałem mu jej numer i powiedziałem jej, że Tyron chce jej pomóc, na co ona się zgodziła. Potem kiedy ja byłem w Luizjanie, to on wygadywał jej o moim romansie, że mam inną dziewczynę, że nikt nie lubi Hectora na treningach i tak dalej. Robił to, a sam zamoczył swojego kutasa w niej. Miał żonę i czwórkę dzieci i błagał mnie, żebym zostawił to w spokoju, że jakbym wyjawił tę sprawę, to jego rodzina by się rozpadła. Ale on i tak tę rodzinę stracił przez takie zachowania. Mam na to wszystko smsy. Ten klaun zachowuje się jak ulicznik, ale nie, nie jesteś nim! Zabawne jest to, że przepraszał wysyłając cytaty biblijne. Jesteś fałszywcem!”

Zobacz także:

Łukasz Sudolski powalczy o kontrakt z UFC z ukraińskim mistrzem

Jeden z czołowych polskich półciężkich Łukasz Sudolski (8-0) wystąpi w walce wieczoru jednej z serii Dana White’s Contender Series. Rywalem Polaka będzie Igor Poterya (19-2).

Ewelina Woźniak celuje w UFC choć wskazuje co stoi na przeszkodzie

Ewelina Woźniak to niepokonana polska zawodniczka mieszanych sztuk walki, która celuje w UFC. W rozmowie z Patrykiem Prokulskim z TVP Sport przyznała, że angaż u amerykańskiego giganta jest jej nadrzędnym celem, ale wskazała także przeszkodę, która blokuje ten potencjalny transfer.

Wielka duma! Mateusz Gamrot ustanowił rekord w UFC!

Nie brakuje dobrych informacji po drugiej wygranej Mateusza Gamrota (19-1). Nasz reprezentant błyskawicznym zwycięstwem nad Jeremy Stephensem (28-19) ustanowił nowy rekord w największej organizacji na świecie.

UFC on ESPN 27: Sandhagen vs. Dillashaw – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Czeka nas kolejny weekend z galą w UFC Apex w Las Vegas. Tym razem prawdopodobnie wyłoniony zostanie kolejny pretendent do walki o pas w kategorii koguciej.