MMA PLBareknuckle Fighting ChampionshipHector Lombard prowokuje Jake’a Paula: Nie ma jaj, by walczyć na gołe pięści

Hector Lombard prowokuje Jake’a Paula: Nie ma jaj, by walczyć na gołe pięści

Foto: Bare Knuckle FC

Były zawodnik Bellatora i UFC, a obecnie walczący na gołe pięści w organizacji BKFC – Hector Lombard ponownie prowokuje youtubera Jake’a Paula. Kubańczyk chce podjąć się z Amerykaninem walki na gołe pięści.

O tym potencjalnym zestawieniu zrobiło się głośno po ostatniej walce Lombarda w BKFC. Tam pokonał od w czwartej rundzie Joe’a Riggsa, a na Instagramie wyzwał… Jake’a Paula!

Wygląda jednak na to, że amerykański youtuber nie podejmie się tego wyzwania.

Hector Lombard prowokuje Jake’a Paula: Nie ma jaj, by walczyć na gołe pięści

Lombard w rozmowie z MMAjunkie.com przyznał, że nie ma w nim żadnych złych emocji w stosunku do Paula. Uważa go nawet za dobrego sportowca, ale nie spodziewa się, by ten podjął się rywalizacji z nim w formule walki na gołe pięści:

“Nie sądzę, by Paul miał jaja i podjął się walki na gołe pięści. Tak naprawdę to facet, którego wspierałem wcześniej, niż inni. Na moim instagramie przewidywałem, że Jake Paul rozniesie Bena Askrena i wielu się ze mnie śmiało. Ale Ben Askren jest beznadziejny w boksie i wyszło, że miałem rację. Jake Paul jest dobrym sportowcem, ale nie sądzę, by miał tyle odwagi, żeby zdjąć rękawice i walczyć ze mną na gołe pięści. Nie sądzę. Ale może udowodni mi, że się mylę…”

Zobacz także:

Dwóch Murańskich zawalczy na gali Najmana? „Musisz Marcinku trochę posmarować!”

To byłoby spore zaskoczenie! O walce Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem wspomina się od dłuższego czasu. A co, gdyby na trzeciej edycji MMA VIP wystąpił również jego syn – Mateusz Murański? ”Muran” zabrał głos w tej sprawie na instagramie.

Mirosław Okniński kończy współpracę z Kołeckim! “Czułem, że nie gramy w jednej drużynie od początku…” Zaskoczeni?

Trener Mirosław Okniński kończy współpracę z Sylwestrem Kołeckim! Właściciel Akademii Sportów Walki Wilanów o odejściu jednego z braci Kołeckich spod swoich skrzydeł poinformował w mediach społecznościowych.