MMA PLCiekawostkiHasbulla pokazuje chwyty! Dwóch rywali czy balacha na człowieku o normalnych wymiarach to dla niego pestka [WIDEO]

Hasbulla pokazuje chwyty! Dwóch rywali czy balacha na człowieku o normalnych wymiarach to dla niego pestka [WIDEO]

Hasbulla? Nie mówcie, że nie znacie tego tiktokera i instagramera związanego ze środowiskiem mieszanych sztuk walki. Jego obecnością na jednej z numerowanych gal chwaliło się niebawem samo UFC!

Hasbulla

Teraz w sieci pojawiły się nowe filmiki nagrane przez Hasbullę. Widać na nich, jak radzi sobie z “dwoma rywalami” oraz jak zakłada balachę na człowieka o normalnych rozmiarach.

Hasbulla pokazuje chwyty! Dwóch rywali czy balacha na człowieku o normalnych wymiarach to dla niego pestka [WIDEO]

Najpierw zobaczcie tę technikę, którą Hasbulla zaprezentował światu. Takiej balachy nie powstydziłby się ani Demian Maia, ani Ronda Rousey w latach swojej świetności:

Mało? To zobaczcie najnowszy filmik opublikowany przez Hasbullę. Widać na nim jak radzi sobie z “dwoma rywalami”, naturalnie większymi od niego:

Zobacz także:

Murański nie jest gotowy walczyć na najbliższej gali z Tyburskim! Paweł pozostaje bez rywala!

Mateusz Murański niewykluczone, że wystąpi na pierwszej edycji Prime Show MMA, ale nie będzie to starcie z Pawłem Tyburskim. ”Muran” tłumaczy, że to jest większe wyzwanie, więc potrzebuje dłuższego czasu na przygotowania, bo jest przecież po poważnej kontuzji. W tej sytuacji ”Tybori” pozostaje bez rywala.

Król zasiadł na tronie! Don Kasjo właścicielem organizacji Prime Show MMA!

Tego nikt się nie spodziewał! Podczas pierwszej konferencji prasowej poznaliśmy właściciela organizacji Prime Show MMA. Kasjusz Życiński zasiadł na tronie!

Jacek Murański ostro o Starchu: W imię zasad sku*wysynu! [WIDEO]

Organizacja Prime Show MMA z miejsca stała się jednym z największych graczy w świecie Freak-Fightów. Zakontraktowani celebryci robią duże wrażenie wśród kibiców. Jednym z nich jest Jacek Murański, który już nie może doczekać się walki w klatce Prime.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis