MMA PLUFCHasbulla Magomedov podczas UFC 267 starł się z potencjalnym rywalem! Doszło do przepychanek! [WIDEO]

Hasbulla Magomedov podczas UFC 267 starł się z potencjalnym rywalem! Doszło do przepychanek! [WIDEO]

Hasbulla Magomedov wedle doniesień pojawił się podczas sobotniej gali UFC 267 w Abu Dhabi. ”Mini Khabib” kibicował dla Islama Makhacheva (21-1). Hasbulla po walce wraz Khabibem Nurmagomedovem (29-0) pojawił się w klatce na grupowe zdjęcie.

Hasbulla Magomedov to przede wszystkim bloger i tik toker. Magomedov na instagramie udzielał się już w listopadzie 2020 roku, ale największe zainteresowanie zyskał w tym roku na Tik Toku. Z nową sławą bogactwo Hasbulla mocno wzrosło. Wojownik z Machaczkała swoimi filmami wzbudził szacunek i zainteresowanie środowiska MMA.

Warto zaznaczyć, że Magomedov ma 18-lat. Hasbulla ma stwierdzoną chorobę genetyczną i posiada cechy dziecięce. Według wywiadu, który Hasbulla udzielił SportsKeeda, ma on 3 stopy i 4 cale.

Dymy!

Za kulisami gali UFC 267 doszło do mini awantury z udziałem Hasbulli Magomedova. ”Mini Khabib” starł się z niedoszłym rywalem Abdu Rozikiem. Na szczęście rozdzielono ich i nie doszło do mocnych wymian ciosów.

Cała sytuacja poniżej:

Czeczeński zawodnik MMA – Asxab Tamaev chciał doprowadzić do walki Hasbulla Magomedova z Abdu Rozikiem, który ma podobne zaburzenia związane ze wzrostem.

Jest jednak pewien problem. Uliana Podpalnaya (szefowa Rosyjskiego Związku Lekkoatletycznego) uważa, że jest to zły pomysł. Uliana sądzi, że pojedynek odbyłby się tylko, aby rozśmieszyć publiczność. Zmieni zdanie, gdy sztuki walki z karłowatością stałyby się sportem paraolimpijskim.

Zobacz także:

Wspólnik Najmana po MMA VIP 3: Chciałbym zobaczyć u nas orła białego i wtedy walka z Chicem! [WIDEO] Co wy na to?

Dariusz Kosowski na gorąco skomentował piątkową galę MMA VIP 3, która okazała się sukcesem. Organizacja budzi coraz to większe zainteresowanie. Również poruszenie ich pojedynkami pojawiło się poza granicami Polski.

Mamed o ostatniej walce Pudziana: Ja się znam na MMA i dla mnie Bombardier to nie jest zawodnik! Podzielacie tą opinię?

Debiut Bombardiera w organizacji KSW potrwał zaledwie 18 sekund! 45-latek zainkasował od Mariusza Pudzianowskiego prawego sierpowego, który totalnie wyłączył mu światło. Senegalski olbrzym prawdopodobnie zakończył tym samym swoją przygodę w największej federacji w Europie.